Reklama

Uratowali życie kierowcy autobusu

Opublikowano:
Autor:

Uratowali życie kierowcy autobusu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Przyjechali uspokoić awanturujących się pasażerów, skutecznie reanimowali kierowcę, który stracił przytomność.

Przyjechali uspokoić awanturujących się pasażerów, skutecznie reanimowali kierowcę, który stracił przytomność.

W sobotę 6 kwietnia około 4.25 przy ulicy Góry w Płocku kierowca autobusu Komunikacji Miejskiej zauważył trzech awanturujących się w pojeździe młodzieńców. Zgłosił to dyspozytorowi, który powiadomił policję.

Jak poinformował rzecznik prasowy płockiej policji Krzysztof Piasek, na miejsce zdarzenia udali się sierż. sztab. Andrzej Kopera i sierż. sztab. Marcin Niewiadomski. Interweniujący policjanci zauważyli, że kierowca autobusu nagle się przewrócił. Po sprawdzeniu czynności życiowych okazało się, że mężczyzna nie oddycha i nie ma wyczuwalnego pulsu.

Policjanci wezwali pogotowie ratunkowe, a w oczekiwaniu na jego przyjazd przystąpili do przywracania akcji serca i rozpoczęli masaż serca i oddechy zastępcze. Karetka zabrała mężczyznę do szpitala, w którym przebywa on do tej pory. Jego życiu nie zagraża już jednak niebezpieczeństwo.

Lekarze potwierdzili, że mężczyzna zawdzięcza swoje życie policjantom, którzy skutecznie prowadzili resuscytację krążeniowo-oddechową do czasu przybycia karetki.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE