Reklama

Ulica zmieniła się nie do poznania. Wreszcie jest przejezdna

Opublikowano:
Autor:

Ulica zmieniła się nie do poznania. Wreszcie jest przejezdna - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zakończyły się prace przy tej niewielkiej ulicy. Prezydent Andrzej Nowakowski zapowiedział, że w przyszłym roku ruszą remonty kolejnych uliczek osiedlowych.

Zakończyły się prace przy tej niewielkiej ulicy. Prezydent Andrzej Nowakowski zapowiedział, że w przyszłym roku ruszą remonty kolejnych uliczek osiedlowych. 

Trochę to trwało, ale od poniedziałku ulica Traugutta jest już oddana do użytku. Prace zakończyły się w terminie i jak zapewniają urzędnicy, wszystko odbyło się zgodnie ze sztuką budowlaną. Mieszkańcy w czasie trwania prac skarżyli się na uciążliwości. - Rzeczywiście, tegoroczne obfite opady deszczu sprawiały, że nie wszystkie prace można było realizować tak szybko, jak było to zamierzone -  tłumaczył prezydent Andrzej Nowakowski. 

- Realizowaliśmy tu także kanalizację deszczową, więc miejscami wykopy miały sześć metrów - dodał wiceprezydent Jacek Terebus. - Przy niesprzyjającej aurze te prace są szalenie trudne, ale wszystko ukończyliśmy w terminie. 

[ZT]15667[/ZT]

Niewielki, ok. 400-metrowy, odcinek kosztował nieco ponad 2 mln złotych. Prezydent zapewniał, że w ramach zrównoważonego rozwoju w przyszłym roku będą prowadzone nie tylko duże inwestycje, jak obwodnica czy remonty ulic Kostrogaj i Przemysłowa. 

- Znamy potrzeby. W przyszłym roku ruszą prace na ulicach Swojskiej, Rozego, Zielonej, Filtrowej i Maneżowej - zapewniał prezydent. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE