Reklama

Udało się! Będzie przystanek zastępczy

Opublikowano:
Autor:

Udało się! Będzie przystanek zastępczy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Z powodu zamknięcia grożącej zarwaniem Harcerskiej, autobusy nie zatrzymują się na przystanku przy Młyńskiej i mieszkańcy Borowiczek musieli nadłożyć sporo drogi. Po naszej interwencji lada chwila zostanie ustawiony przystanek zastępczy.

Z powodu zamknięcia grożącej zarwaniem Harcerskiej, autobusy nie zatrzymują się na przystanku przy Młyńskiej i mieszkańcy Borowiczek musieli nadłożyć sporo drogi. Po naszej interwencji lada chwila zostanie ustawiony przystanek zastępczy.

W środę podczas prac związanych z budową kanalizacji w rejonie Harcerskiej okazało się, że grunt pod jezdnią jest niestabilny i ulicy w każdej chwili grozi zapadnięcie.  Dlatego w czwartek zamknięto ulicę na odcinku od Korczaka do Warmińskiej i wyznaczono objazdy, również dla autobusów.

Już wieczorem czytelnicy alarmowali, że po zamknięciu przystanku Młyńska brakuje przystanku zastępczego. - Mieszkańcy Borowiczek muszą się cofać bardzo długie odległości do domów, a kierowcy nie chcą się zatrzymywać przy Warmińskiej - poskarżyła się czytelniczka.

Sprawę zgłosiliśmy w Ratuszu, po kwadransie otrzymaliśmy odpowiedź. - Po przekazaniu interwencji podjęliśmy decyzję o ustawieniu przystanku zastępczego przy ulicy Warmińskiej  - poinformował Konrad Kozłowski z biura prasowego Ratusza. - Około południa tymczasowy przystanek powinien już funkcjonować.

Czytaj też:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE