Reklama

Tych ugrupowań nikt nie będzie reperezentował w radzie miasta

Opublikowano:
Autor:

Tych ugrupowań nikt nie będzie reperezentował w radzie miasta - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Po wczorajszych wyborach samorządowych wszystko wskazuje na to, że rozkład mandatów będzie następujący: 10 mandatów dla Platformy Obywatelskiej, 11 mandatów dla Prawa i Sprawiedliwości oraz 4 dla Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Po wczorajszych wyborach samorządowych wszystko wskazuje na to, że rozkład mandatów będzie następujący: 10 mandatów dla Platformy Obywatelskiej, 11 mandatów dla Prawa i Sprawiedliwości oraz 4 dla Polskiego Stronnictwa Ludowego.

A to oznacza, że poza przyszłą Radą Miasta Płocka będzie Sojusz Lewicy Demokratycznej, reprezentowany dotychczas przez Wojciecha Hetkowskiego, a także Jacka Jasiona, przy czym ten drugi w tych wyborach wystartował z list PO. SLD nie przekroczyło progu 5 proc. Do rady nie dostał się także nikt ze stowarzyszenia Płock TuMy ani z partii Nowy Zielony Płock.

Nie będzie też nikogo od Kukiz'15. Przypomnijmy, że z szeregów klubu PO w czasie kadencji odeszła Iwona Jóźwicka i właśnie z list ugrupowania, na czele którego stoi Paweł Kukiz (a w Płocku Maciej Dąbrowski), postanowiła tym razem startować.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE