Reklama

Trwa aukcja. Zobacz, co można kupić

Opublikowano:
Autor:

Trwa aukcja. Zobacz, co można kupić - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Licytacja różnych nietuzinkowych przedmiotów prowadzona jest dla Sandry Szelągowskiej, która od kilku lat jest w śpiączce. Teraz pojawiła się szansa na wybudzenie płocczanki, ale to kosztuje. Mamie nastolatki brakuje jeszcze ok. 10 tys. zł.

Licytacja różnych nietuzinkowych przedmiotów prowadzona jest dla Sandry Szelągowskiej, która od kilku lat jest w śpiączce. Teraz pojawiła się szansa na wybudzenie płocczanki, ale to kosztuje. Mamie nastolatki brakuje jeszcze ok. 10 tys. zł.

Sandra ma 18 lat, od czterech lat jest w śpiączce po przeszczepie wątroby. Jej mama, która sama opiekuje się córką, cały czas z nadzieją czeka, że jej dziecko się obudzi. Teraz jest na to szansa, ale niestety, wiąże się to z dużymi kosztami - do sumy potrzebnej do wyprawienia nastolatki na obóz rehabilitacyjny, w trakcie którego przeszłaby stopniowy proces wybudzenia, brakuje jeszcze ok. 10 tys. zł.

W akcję pomocy Sandrze Szelągowskiej zaangażowało się już sporo osób, i to tych ze świecznika - dochód z cegiełek drugiej Szopki Noworocznej, w której wystąpili znani płocczanie, był w całości przeznaczony na wspomożenie finansowe dziewczyny.  W szopce wystąpił też znany już trochę płocczanom z podobnych przedsięwzięć Jacek Strzeszewski, ale ponieważ do opłaty rehabilitacyjnego Sandry brakuje jeszcze ok. 10 tys. zł, postanowił nie dawać za wygraną i zorganizował aukcję.

Ciekawe fanty przekazali m.in. posłanka Elżbieta Gapińska, która ofiarowała podpisany przez prezydenta Bronisława Komorowskiego egzemplarz Konstytucji, a także koszulkę z podpisem Roberta Lewandowskiego, artystka Justyna Pietrzyk, która podarowała ręcznie wykonany, bardzo oryginalny komplet biżuterii. Szczypiorniści przekazali piłkę i koszulkę z podpisami drużyny, reprezentant Polski  w kolarstwie torowym Kamil Kuczyński - strój kolarza. Na razie w licytacji bierze udział tylko kilka osób, ale inicjatorzy akcji liczą, że się to zmieni.

Finał zaplanowano w niedzielę 1 marca o 18.00 w Galerii Wisła. Tam dopiero zostanie wyłoniony finalny zwycięzca - ktoś może przebić sumę z licytacji na Allegro: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=26037702

Fot. Tomasz Miecznik / Portal Płock

Więcej zdjęć z drugiej Szopki Noworocznej zobacz w naszej galerii

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE