Reklama

Trudne warunki na drogach. Sporo kolizji i nietrzeźwi kierowcy

Opublikowano:
Autor:

Trudne warunki na drogach. Sporo kolizji i nietrzeźwi kierowcy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Pierwszy zimowy weekend już za płockimi kierowcami. Nie odnotowano żadnego poważnego wypadku, ale doszło do kilkudziesięciu stłuczek.

Pierwszy zimowy weekend już za płockimi kierowcami. Nie odnotowano żadnego poważnego wypadku, ale doszło do kilkudziesięciu stłuczek. 

Po raz pierwszy w tym sezonie spadł śnieg, ale drogowcy szybko się z nim uporali i główne arterie pozostawały czarne. Niemniej zalegało go nieco na drogach niższych kategorii, a w dodatku temperatura balansowała na granicy 0 stopni Celsjusza i na ulicach było dość ślisko. Na szczęście nie doszło jednak do żadnego poważnego zdarzenia. Policjanci odnotowali 24 kolizje w Płocku i 10 na terenie powiatu. W miejscowościach Blichowo, Bielsk, Nowe Proboszczewice oraz na ul. Piekarskiej i Batalionów Chłopskich zatrzymano nietrzeźwych kierowców. 

Z innych zdarzeń o charakterze kryminalnym rzecznik płockiej policji wymienił m.in. kradzież auta honda civic o wartości 30 tys. złotych, zaparkowanego przy al. Kobylińskiego. Z kolei w Chmielewie (gm. Wyszogród) włamano się do garażu i skradziono przewody elektryczne oraz pistolet spawalniczy. Wartość strat to ok. 2 tys. złotych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE