Reklama

Tragiczny finał awantury: przeprowadzono sekcję zwłok

Opublikowano:
Autor:

Tragiczny finał awantury: przeprowadzono sekcję zwłok - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości We wtorkowe popołudnie na jednej z płockich ulic doszło do awantury, a jej finał okazał się tragiczny dla 70-letniego płocczanina. Drugi uczestnik jest zatrzymany, zostanie przesłuchany w czwartek.

We wtorkowe popołudnie na jednej z płockich ulic doszło do awantury, a jej finał okazał się tragiczny dla 70-letniego płocczanina. Drugi uczestnik jest zatrzymany, zostanie przesłuchany w czwartek. 

Do awantury doszło na ul. Lotników, we wtorek 19 lutego ok. 16:30. Policjanci ustalili, że między mężczyznami doszło do utarczki słownej, a następnie rękoczynów. 70-latek dotarł na teren swojej posesji, ale tam się przewrócił i mimo reanimacji zmarł. 

- Pod nadzorem prokuratora zostały wykonane oględziny miejsca zdarzenia i zwłok zmarłego mężczyzny. Dziś [środa 20 lutego - przyp. autora] została przeprowadzona sekcja zwłok - mówi Norbert Pęcherzewski, prokurator rejonowy. 

Ze względu na dobro śledztwa prokuratura nie ujawnia na co wskazują wstępne wyniki sekcji. W związku z tą sprawą zatrzymano 39-latka, czyli drugiego uczestnika zdarzenia. 

[ZT]21620[/ZT]

Mężczyzna został zatrzymany we wtorek tuż po zdarzeniu, ok. 16:30 na 48 godzin. Przebywa w policyjnej izbie zatrzymań. Jego przesłuchanie odbędzie się czwartek i wtedy prokuratura podejmie decyzję co do jego przyszłości. Czynności prowadzone są w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE