Reklama

Tablice ukradli, lusterka urwali, szyby wybili. Jak tak można?

Opublikowano:
Autor:

Tablice ukradli, lusterka urwali, szyby wybili. Jak tak można?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Auto służyło do wożenia dzieci do przedszkola. Po tym jak uległo awarii i kilkanaście godzin spędziło na uboczu drogi, nie będzie służyło do niczego. Wandale zrujnowali samochód pani Justyny. Pozostaje pytanie: dlaczego?

Auto służyło do wożenia dzieci do przedszkola. Po tym jak uległo awarii i kilkanaście godzin spędziło na uboczu drogi, nie będzie służyło do niczego. Wandale zrujnowali samochód pani Justyny. Pozostaje pytanie: dlaczego? 

Do zdarzenia doszło na początku roku. Jak opisuje pani Justyna, auto uległo awarii i pozostawiła je na zjeździe w miejscowości Mokrzk (gm. Drobin), 25 km od Płocka. Zapewnia, że nie przeszkadzało w ruchu. 

- Auto służyło tylko do transportu dzieci do przedszkola i przychodni specjalistycznych - mówi rozgoryczona. 

Kiedy dwa dni później wróciła do auta, zastała wybite szyby, wyrwane lusterka. Skradziono tablice rejestracyjne i akumulator. 

- Policjanci z posterunku w Drobinie przyjęli zgłoszenie dotyczące kradzieży tablic - potwierdza mł. asp. Krystyna Kowalska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku. 

Policjanci szukają sprawcy lub sprawców, choć sama zainteresowana ma nikłe nadzieje. 

- Jest mi strasznie przykro. Jak może człowiek zrobić tak drugiemu człowiekowi? Tam nie było nic wartościowego. Nic. To był tylko środek transportu dla mnie i małych dzieci. Auto idzie na złom, nie opłaca się naprawić. Brak mi słów. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE