Reklama

Szóstka w Lotto padła w Płocku. Rekordowa!

Opublikowano:
Autor:

Szóstka w Lotto padła w Płocku. Rekordowa! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ponad 4,5 mln zł wygrała osoba, która w Kolporterze w Panoramie skreśliła sześć zwycięskich liczb w Lotto. To najwyższa do tej pory wygrana w Płocku.

Ponad 4,5 mln zł wygrała osoba, która w Kolporterze w Panoramie skreśliła sześć zwycięskich liczb w Lotto. To najwyższa do tej pory wygrana w Płocku.

Rekordowa marcowa szóstka padła  w Płocku - wczoraj ktoś w jednej chwili stał się milionerem. Jak poinformowało biuro prasowe totalizatora, wygrał dokładnie 4 mln 555 tys.  625 zł i 20 gr! Wiadomo, że osoba, o której dziś można bez wahania powiedzieć, że śpi na pieniądzach, zagrała w kolekturze w kiosku Kolportera przy Wyszogrodzkiej 163.

- Z tego, co pamiętam, to do tej pory najwyższa wygrana w naszej kolekturze to kilka tysięcy złotych  - mówi Iwona Pawlak z Kolportera, która obsługuje "lotka" od 8 lat.

Kolektury wypłacają wygrane do 2 tys. zł, więc zapewne kiosk nigdy nie dowie się, kto zgarnął 4,5 mln zł.

- Może przyjdzie, by zagrać jeszcze raz, ale na pewno nie powie o wygranej ze względów bezpieczeństwa - uważa Iwona Pawlak.  - Zwłaszcza że kupony każdy zabiera do domu i nie ma potrzeby wracać do kolektury - wygrana czeka w Warszawie przy Targowej. Tam odda zwycięski kupon i odbierze pieniądze.

W Kolporterze przy Wyszogrodzkiej spodziewają się teraz większego ruchu - zawsze zwycięstwo przyciąga graczy, którzy zwątpili, że im się poszczęści.

Wczorajsza suma to tej pory to najwyższy wynik w historii płockich wygranych Lotto, choć trzeba przyznać, że płocczanie mają rękę do gier losowych - w poprzednich latach padły u nas cztery „szóstki” o wartości wyższej niż milion złotych, z których najwyższa to wynik blisko 4 mln zł z grudnia 2009 r. A i tak to „grosze” w porównaniu do wygranych np. z Ziębic z sierpnia ub. roku, gdzie konto gracza powiększyło się o ponad 35 mln zł czy Gdyni, gdzie wygrana przekroczyła 33,7 mln zł.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE