Reklama

Szajka z Warszawy stoi za włamaniami?

Opublikowano:
Autor:

Szajka z Warszawy stoi za włamaniami? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci zatrzymali troje warszawiaków podejrzewanych o włamania do mieszkań w Płocku. Według relacji naszego czytelnika, policyjna akcja wyglądała bardzo spektakularnie.

Policjanci zatrzymali troje warszawiaków podejrzewanych o włamania do mieszkań w Płocku. Według relacji naszego czytelnika, policyjna  akcja wyglądała bardzo spektakularnie. 

O sprawie poinformował nasz czytelnik. Z jego relacji wynika, że zatrzymanie, które miało miejsce 18 lutego niedaleko przychodni przy Gierzyńskiego na Międzytorzu,  wyglądało bardzo spektakularnie. Troje osób jadących czerwonym volkswagenem passatem zostało zatrzymanych przez uzbrojonych policjantów z kilku nieoznakowanych radiowozów.

Rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek,  potwierdza, że policjanci tego dnia zatrzymali troje osób: 24-letnią kobietę i dwóch mężczyzn: 23-latka i 17-latka. Wszyscy są mieszkańcami Warszawy. - Zostali zatrzymani jako podejrzani o dokonanie kradzieży z włamaniem do dwóch mieszkań przy ul. Powstańców Styczniowych i usiłowanie włamania do mieszkania przy ulicy Jesiennej - mówi Krzysztof Piasek. - W samochodzie, którym poruszali się zatrzymani, policjanci ujawnili skradzione w mieszkaniach przy Powstańców Styczniowych przedmioty.

Sprawa ma charakter rozwojowy. Według ustaleń policjantów, cała trójka ma związek także z włamaniami z 4 stycznia.  Policjanci sprawdzają, czy to oni stoją również za plagą włamań z końca ub. roku do domów i mieszkań w Płocku i powiecie płockim.

Zebrany do tej pory materiał dowodowy pozwolił na postawienie zatrzymanym zarzutów kradzieży z włamaniem. To, czy posypią się kolejne, będzie zależało od ustaleń postępowania. Decyzją sądu, zatrzymani zostali aresztowani tymczasowo na trzy miesiące. 

Fot. KMP

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE