Reklama

Świetna zabawa w zoo. Jednak bez swetra ani rusz [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Świetna zabawa w zoo. Jednak bez swetra ani rusz [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jednokolorowy albo we wzorki, z reniferem, Ciasteczkowym Potworem, bałwankiem albo Świętym Mikołajem. Ważne, aby pobiec w swetrze. Tu nie trzeba się spieszyć. Im bardziej oryginalne przebranie, tym lepiej.

Jednokolorowy albo we wzorki, z reniferem, Ciasteczkowym Potworem, bałwankiem albo Świętym Mikołajem. Ważne, aby pobiec w swetrze. Tu nie trzeba się spieszyć. Im bardziej oryginalne przebranie, tym lepiej.

Może i chłodno, ale dla nich to żadna przeszkoda. W sobotę podczas drugiego Biegu w swetrze dobre humory dopisywały. Odpowiednich przebrań w trakcie biegu alejkami płockiego zoo też nie zabrakło, bo nie o kolejność na mecie chodziło, tylko o najciekawszą - zdaniem jurorów - stylizację swetrową i dobrą zabawę zakończoną otrzymaniem pamiątkowego medalu. Sami zresztą zobaczcie... Gratulujemy pomysłowości i kreacji.

Sobotni bieg miał na celu popularyzację biegania jako formy aktywności sportowej, Organizatorem był Marcin Radomski (Biegam w Sfetsze), przy finansowaniu ze środków Funduszu Grantowego dla Płocka. Partnerami był płockie zoo oraz Fundacja „Szybciej Wyżej Dalej”.
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE