Reklama

Straż miejska rozpoczęła rekrutację. Zobaczcie, jakie są wymagania

Opublikowano:
Autor:

Straż miejska rozpoczęła rekrutację. Zobaczcie, jakie są wymagania - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Sprawność fizyczna, niekaralność czy średnie wykształcenie - to tylko niektóre z wymagań, jakie musi spełnić przyszły strażnik miejski. Rekrutacja trwa do 12 maja.

Sprawność fizyczna, niekaralność czy średnie wykształcenie - to tylko niektóre z wymagań, jakie musi spełnić przyszły strażnik miejski. Trwa rekrutacja na to stanowisko.

Kandydaci na strażników miejskich muszą spełnić szereg kryteriów - trzeba legitymować się polskim obywatelstwem, mieć ukończone 21 lat, średnie wykształcenie, świadectwo niekaralności, a przy tym być sprawnym fizycznie.

Chętni, które spełniają te kryteria i są zainteresowani podjęciem pracy, mają czas do 12 maja na złożenie kompletu dokumentów. Wśród nich należy zawrzeć życiorys, list motywacyjny, wypełniony kwestionariusz osobowy, kserokopię świadectw pracy i dokumentów potwierdzających wykształcenie i szereg oświadczeń.

Kandydaci przejdą przez tradycyjną rozmowę kwalifikacyjną, ale też testy sprawnościowe. Nowi strażnicy miejscy zostaną skierowani do pracy w terenie, czyli m.in. przyjmowania interwencji od mieszkańców czy zabezpieczania imprez.

- Od osób, które chcą wstąpić w nasze szeregi, oczekujemy że nie boją się nowych wyzwań i są gotowe z poświęceniem służyć mieszkańcom Płocka. Kandydat na strażnika powinien być odpowiedzialny, spokojny. Musi także posiadać silną motywację niesienia pomocy i zapewnienia bezpieczeństwa społeczeństwu - tłumaczy Jolanta Głowacka, rzeczniczka płockiej straży miejskiej. 

 

Więcej informacji na temat rekrutacji można znaleźć na stronie internetowej straży miejskiej lub w siedzibie przy ul. Otolińskiej 10. W razie trudności z wydrukowaniem formularzy ze strony internetowej,wątpliwości lub dodatkowych pytań związanych z naborem można dzwonić pod numery telefonów 24 366 03 10, 24 364 70 43, 24 364 70 44.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE