Reklama

Ruszyły kolejne salony w płockiej galerii. Dla dzieci i rekreacji

Opublikowano:
Autor:

Ruszyły kolejne salony w płockiej galerii. Dla dzieci i rekreacji - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W związku z czwartym etapem znoszenia obostrzeń kolejne salony w Galerii Mazovia wznowiły działalność. Od soboty 6 czerwca klienci centrum znów mogą korzystać z Sali Zabaw Fikołki i Fitness Klubu Zdrofit. Pamiętajmy jednak o zachowaniu szczególnej ostrożności.

W związku z czwartym etapem znoszenia obostrzeń kolejne salony w Galerii Mazovia wznowiły działalność. Od soboty 6 czerwca klienci centrum znów mogą korzystać z Sali Zabaw Fikołki i Fitness Klubu Zdrofit. Pamiętajmy jednak o zachowaniu szczególnej ostrożności.

Sala Zabaw Fikołki i Fitness Klub Zdrofit będą działać według wytycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Dlatego należy pamiętać o zachowaniu dwumetrowego dystansu od innych osób oraz o częstej dezynfekcji rąk.

– Galeria Mazovia wróciła do pełnego funkcjonowania sprzed pandemii. Na otwarcie stref sportowej oraz rozrywkowej czekało wielu naszych klientów, dlatego cieszymy się, że w końcu będą mogli z nich korzystać – mówi Izabela Tucholska-Oleszczuk, dyrektor płockiej Galerii Mazovia, działającej od 10 lat. - Jednocześnie przypominamy o odpowiedzialnym zachowaniu i dbaniu o wspólne bezpieczeństwo.

Przypomnijmy, że już wcześniej zniesiono limit osób w przestrzeni handlowej oraz gastronomicznej. W punktach gastronomicznych nadal jednak musi być zachowana odległość 2 metrów między stolikami, a w sklepach trzeba zasłaniać nos oraz usta i dezynfekować ręce.
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE