Reklama

Przystawił im nóż do gardła. Szukają go

Opublikowano:
Autor:

Przystawił im nóż do gardła. Szukają go - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Uwaga, w Płocku grasuje niebezpieczny przestępca! Dziś około godz. 4.30 i 5.30 napadł na kobiety, groził nożem i żądał pieniędzy. Policja szuka mężczyzny z charakterystycznymi tatuażami pod oczami.

Uwaga, w Płocku grasuje niebezpieczny przestępca! Dziś około godz. 4.30 i 5.30 napadł na kobiety, groził nożem i żądał pieniędzy. Policja szuka mężczyzny z charakterystycznymi tatuażami pod oczami.

Do pierwszego napadu doszło w rejonie bloków przy ul. Bielskiej i Piasta Kołodzieja. Młody mężczyzna podbiegł od tyłu do kobiety, przyłożył jej nóż do szyi i zażądał pieniędzy. Ale coś go chyba spłoszyło, bo nic nie ukradł, lecz uciekł. Policjanci natychmiast rozpoczęli penetrację terenu.

Gdy funkcjonariusze szukali bandyty, ok. godz. 5.30 oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Płocku otrzymał następne zgłoszenie o napadzie na kobietę. Rysopis sprawcy odpowiadał temu sprzed godziny. Tym razem napad miał miejsce ul. Kochanowskiego i Jachowicza. Mężczyzna również groził kobiecie nożem i żądał pieniędzy. Gdy kobieta dała mu pieniądze, odszedł.

Policjanci prowadzą działania w tych sprawach. - Z dotychczasowych ustaleń wynika, że sprawcą jest mężczyzna w wieku około 25-35 lat, około 175 cm wzrostu, z charakterystycznymi tatuażami pod oczami – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej policji. - Ubrany był w ciemną szeleszczącą kurtkę ortalionową z kapturem. Po napadzie w rejonie ul. Kochanowskiego i Jachowicza, oddalił się w kierunku ul. 1 Maja.

Policjanci zwracają się z apelem do wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat napadów lub widzieli mężczyznę odpowiadającego rysopisowi, by skontaktowali się z Komendą Miejską Policji w Płocku (również anonimowo) tel. 24 266 15 60 lub 997.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE