Reklama

Przy skwerze leży toi toi. Od dwóch tygodni

Opublikowano:
Autor:

Przy skwerze leży toi toi. Od dwóch tygodni - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od dwóch tygodni mieszkańcy Zielonego Jaru widzą przewrócony toi toi tuż przy nowo oddanym skwerze. Nie podobają im się również hałdy ziemi zalegające na oddanym przed dwoma miesiącami placu.

Od dwóch tygodni mieszkańcy Zielonego Jaru widzą przewrócony toi toi tuż przy nowo oddanym skwerze.  Nie podobają im się również hałdy ziemi zalegające na oddanym przed dwoma  miesiącami placu.

- Od dwóch tygodni przez okno widzimy leżący na ziemi toi toi, nikomu to nie przeszkadza? - pyta czytelniczka z Zielonego Jaru, która zadzwoniła dziś do nas w sprawie nieporządku obok nowego placu zabaw i alejek. - Po oddaniu skweru w tej części osiedla zrobiło się bardzo ładnie, ale bardzo razi ta przewrócona ubikacja, z której nawet nie można skorzystać!

Jak wyjaśnia biuro prasowe Ratusza, przenośną toaletę zostawiła firma, która odpowiadała za budowę skweru. -Przedstawiciel wykonawcy zapewniał, już jakiś czas temu zgłosił się do właściciela przenośnych toalet, by zabrał toi toia, i nie wiedział, że polecenie nie zostało wykonane - usłyszeliśmy w Ratuszu. -  Zobowiązał się ponowić prośbę.

Górki ziemi usypane w kilku miejscach nowego placu również wyglądają jak pozostawione w pośpiechu czy z niedbalstwa. Ale - jak podkreślał podczas otwarcia skweru wiceprezydent Jacek Terebus i jak potwierdza dziś biuro prasowe Ratusza - zostały one usypane celowo jako element koncepcji zagospodarowania tego miejsca. Pagórki mają zazielenić się na wiosnę - tuż przed zimą, a więc wtedy, gdy oddawano skwer, świadomie zrezygnowano z obsiania ich trawą, która i tak by nie wzeszła.

Fot. Portal Płock

Czytaj też:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE