Reklama

Prezydent...barmanem. Sprzeda też wczasy

Opublikowano:
Autor:

Prezydent...barmanem. Sprzeda też wczasy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zakończyła się niecodzienna aukcja w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zwycięzca na jeden dzień zatrudni u siebie prezydenta Płocka Andrzeja Nowakowskiego.

Zakończyła się niecodzienna aukcja w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zwycięzca na jeden dzień zatrudni u siebie prezydenta Płocka Andrzeja Nowakowskiego.

Podobnie jak w zeszłym roku jedną z akcji towarzyszących finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy była nietypowa aukcja przygotowana przez prezydenta miasta. W ubiegłym roku można było wylicytować jednodniowe zastąpienie Andrzeja Nowakowskiego w fotelu prezydenckim, a tegoroczna aukcja dotyczyła możliwości zatrudnienia gospodarza miasta u siebie w firmie.

Płockiemu biznesmenowi, Mariuszowi Patrowiczowi, który w ubiegłym roku wylicytował fotel prezydencki, najwyraźniej spodobała się zabawa,  bo i w tym roku zawalczył  o zwycięstwo. Choć trzeba przyznać, że aukcja nie cieszyła się zbytnią popularnością, a w szranki w walce o wyjątkowego pracownika starały się cztery osoby, to jednak walka była zawzięta - w ostatnich sekundach licytację wygrał jednak ponownie Mariusz Patrowicz sumą 1,1 tys. zł.

Niepocieszony Tadeusz Ruszkowski, właściciel klubu Soho, który liczył na to, że to u niego w klubie prezydent jako barman będzie serwował drinki, zaraz po zakończeniu aukcji zadzwonił do jej organizatorów, czyli do Młodzieżowego Domu Kultury i zapytał, czy za dodatkowe 1,1 tys. zł wpłacone na konto WOŚP prezydent zgodzi się stanąć za barem.

Tym sposobem na konto WOŚP wpłynie 2,2 tys. zł, a prezydent załapie się na dwie fuchy.  Najpierw będzie sprzedawał wczasy i doradzał klientom w biurze podróży Urlopy.pl, później serwował drinki za barem w klubie Soho.

- Wszystko oczywiście poza godzinami pracy urzędu - zaznacza biuro prasowe Ratusza. - O tym, kiedy będzie można spotkać prezydenta we wspomnianych miejscach, poinformujemy wkrótce. Prezydent będzie pracował charytatywnie.

Czytaj też: Patrowicz zostanie prezydentem Płocka

Fot. Tomasz Miecznik/Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE