Reklama

Prawie 4 mln zł na remont wertepów

Opublikowano:
Autor:

Prawie 4 mln zł na remont wertepów  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Będąca w fatalnym stanie ulica Zglenickiego ma być jak nowa do połowy grudnia. Remont pochłonie blisko 4 mln zł.

Będąca w fatalnym stanie ulica Zglenickiego ma być jak nowa do połowy grudnia. Remont pochłonie blisko 4 mln zł.

Płocczanie, głównie pracownicy Orlenu, dopominali się o remont Zglenickiego już od dawna, wskazując, że drugiej tak fatalnej nawierzchni, zwłaszcza po zimie, nie ma chyba w całym Płocku. Wygląda na to, że wreszcie się doczekali. Rozstrzygnięto przetarg na remont ulicy i - o ile oczywiście tych planów nie pokrzyżuje nagła zima lub wykonawca nie natknie się na jakieś nieprzewidziane kłopoty - ulica ma być jak nowa do 13 grudnia.

Przetarg wygrało Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Kobylarnia, to samo, które remontowało nam Bielską i Dobrzykowską. W przypadku tych inwestycji nie obyło się niestety bez sporych opóźnień, trzeba mieć nadzieję, że tym razem obędzie się bez przykrych niespodzianej. Oferta Kobylarni była jedyną z trzech złożonych, których nie odrzucono.

Za remont Zglenickiego firma zainkasuje ponad 3,7 mln zł.

Jak już pisaliśmy, na ostatniej sesji rady miasta rajcy zgodzili się na zawarcie porozumienia z marszałkiem województwa, dzięki czemu możliwa będzie przebudowa skrzyżowania Zglenickiego i Dobrzyńskiej w rondo. Więcej o rondzie czytaj: Co z koszmarnymi wertepami?

Fot. Adek Jasiński

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE