Reklama

Pożary na działkach. Grasuje podpalacz?

Opublikowano:
Autor:

Pożary na działkach. Grasuje podpalacz? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W nocy z czwartku na piątek strażacy gasili płomienie, które objęły dwie altanki w ogródkach działkowych na Radziwiu. Prawdopodobnie było to podpalenie.

W nocy z czwartku na piątek strażacy gasili płomienie, które objęły dwie altanki w ogródkach działkowych na Radziwiu. Prawdopodobnie było to podpalenie.

Zgłoszenie o pożarze na jednej z działek w ogródkach działkowych Oaza przy Dobrzykowskiej strażacy otrzymali przed 1.w nocy z czwartku na piątek. Jak relacjonuje rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek, gdy dojechali na miejsce i rozpoczęli gaszenie pożaru, dosłownie 50 metrów dalej wybuchł kolejny pożar na działce tuż obok.

Dwa pożary gasiły trzy zastępy Państwowej Straży Pożarnej. - Akcja gaśnicza zakończyła się po 3.w nocy - informuje Edward Mysera, rzecznik płockiej straży pożarnej. - Na szczęście nikt nie ucierpiał, ale niestety, nie udało się uratować żadnego z domków letniskowych.

 Strażacy i policja podejrzewają podpalenie. - Ze względu na charakter pożaru z dużym prawdopodobieństwem można przypuszczać, że mieliśmy do czynienia z celowym działaniem człowieka - ocenia Edward Mysera.

- Podejrzewamy podpalenie, ale dokładne okoliczności tego zdarzenia zostaną wyjaśnione po opinii biegłego - potwierdza Krzysztof Piasek.

Spośród pozostałych zdarzeń minionej doby rzecznik wymienia jeszcze włamanie do pomieszczenia gospodarczego przy Kazimierza Wielkiego i kradzież elektronarzędzi o łącznej wartości ok. 900 zł, a także włamanie do piwnicy bloku przy ul. Czwartaków, z której złodzieje wynieśli rower. Wypadków na szczęście nie było, łącznie doszło do czterech kolizji w Płocku i powiecie.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE