Reklama

Pożar w domu. Mężczyzna w szpitalu

Opublikowano:
Autor:

Pożar w domu. Mężczyzna w szpitalu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziś rano wybuchł pożar w domku jednorodzinnym przy ul. Łamanej w Imielnicy. Jedna osoba z niegroźnymi oparzeniami została odwieziona do szpitala.

Dziś rano wybuchł pożar w domku jednorodzinnym przy ul. Łamanej w Imielnicy. Jedna osoba z niegroźnymi oparzeniami została odwieziona do szpitala.

O pożarze domu strażacy zostali powiadomieni przed 9.00. Okazało się, że płomienie pojawiły się w piwnicy remontowanego domku jednorodzinnego. Tam, przy piecu na paliwo stałe, właściciel gromadził służące do remontu materiały łatwopalne, które najprawdopodobniej zajęły się od pieca.

- Na miejsce zostały skierowane trzy jednostki Państwowej Straży Pożarnej - relacjonuje rzecznik płockich strażaków, Edward Mysera. - Pożar ugaszono dość szybko, budynek został oddymiony. Przy pomocy kamery termowizyjnej trzeba było jeszcze sprawdzić, czy nie ma innych źródeł ognia.

W pożarze ucierpiał zięć właściciela domu - doznał poparzeń nogi. - Strażacy udzielili mężczyźnie pierwszej pomocy i wezwali karetkę pogotowia, która zabrała poszkodowanego do szpitala - mówi Edward Mysera.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE