Reklama

Pożar w bloku. Trzy osoby w szpitalu [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Pożar w bloku. Trzy osoby w szpitalu [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Pożar wybuchł w mieszkaniu na siódmym piętrze w wieżowcu przy Jesiennej. Ewakuowano 20 osób z wyższych kondygnacji, a trzy osoby, w tym dwoje dzieci zabrano do szpitala na obserwację.

Pożar wybuchł w mieszkaniu na siódmym piętrze w wieżowcu przy Jesiennej. Ewakuowano 20 osób z wyższych pięter, a trzy osoby, w tym dwoje dzieci zabrano do szpitala na obserwację.

Do zdarzenia doszło w Nowy Rok niedługo przed południem. Jak dowiedzieliśmy się od rzecznika płockiej straży pożarnej, Edwarda Mysery, w płomieniach stanął jeden pokój w ponad 80-metrowym mieszkaniu w wieżowcu. - Z powodu silnego zadymienia trzeba było ewakuować mieszkańców z siódmego piętra, a także z wyższych kondygnacji aż do 10. piętra - relacjonuje Edward Mysera.

Ewakuowano łącznie 20 osób, z samego mieszkania - dwie kobiety i dwoje dzieci. - Lekarz pogotowia uznał, że w przypadku jednej z tych kobiet oraz dzieci konieczny jest pobyt w szpitalu na obserwację - informuje rzecznik straży pożarnej.

Z relacji właścicielki mieszkania wynika, że źródłem pożaru miały być lampki na choince, która stała w zamkniętym pokoju.

W gaszeniu pożaru brały udział cztery samochody straży pożarnej, w tym podnośnik. Ogień strawił całkowicie pokój, w którym stała choinka, razem z wyposażeniem, meblami itd., częściowo spłonął też sąsiedni pokój i część przedpokoju.

Fot. Czytelnik

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE