Reklama

Powracają konfrontacje gitarowe. Tym razem jednak on-line

Opublikowano:
Autor:

Powracają konfrontacje gitarowe. Tym razem jednak on-line - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Odbędzie się kolejna edycja Płockich Konfrontacji Gitarowych. Młodzieżowy Dom Kultury zmienia jednak formułę konkursu. W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną odbędzie się on w sieci.

Odbędzie się kolejna edycja Płockich Konfrontacji Gitarowych. Młodzieżowy Dom Kultury zmienia jednak formułę konkursu. W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną odbędzie się on w sieci.

Nie będzie przesłuchania gitarzystów-amatorów w MDK-u, jednak konkurs, mający na celu odkrywanie młodych talentów, się odbędzie. Coroczne Płockie Konfrontacje Gitarowe zostaną przeprowadzone i tym razem. W związku z pandemią koronariwusa gitarzystów oceniać będzie jury na podstawie nadesłanych nagrań. 

Komisję konkursową stworzą tym razem gitarzyści Krzysztof Misiak, Wojciech Pilichowski oraz Roman Kusy. 

- Panowie znają się na rzeczy - przekonują w Młodzieżowym Domu Kultury. - Już teraz czekają na wasze zgłoszenia - zapewniają.

Zasady są proste. Wszyscy chętni na wzięcie udziału w zabawie, muszą wysłać kartę zgłoszeniową dostępną na stronie internetowej mdk-plock.pl do jury najpóźniej do 11 grudnia. Każdy wykonawca - gitarzysta lub cały zespół - może zaprezentować utwory własne lub z szeroko pojętej klasyki gitary. Interpretacja utworów jest dowolna. Grać można na gitarze klasycznej, akustycznej, elektrycznej lub basowej. Łączny czas nagrania nie powinien przekraczać 12 minut. 

Wszystkie nadesłane nagrania zostaną opublikowane na stronie internetowej Młodzieżowego Domu Kultury oraz facebookowych profilach MDK oraz Stowarzyszenia SEKAN, współorganizatora zabawy. Finał konkursu odbędzie się 18 grudnia 

Więcej szczegółów do znalezienia na stronie internetowej Młodzieżowego Domu Kultury mdk-plock.pl oraz na profilu facebookowej MDK-u.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE