Reklama

Półmaraton. Nie parkujcie na starówce!

Opublikowano:
Autor:

Półmaraton. Nie parkujcie na starówce! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ponad 820 osób pobiegnie w niedzielę w organizowanym po raz drugi Półmaratonie Dwóch Mostów. W związku z imprezą biegową od rana do ok. 15.00 na płockich ulicach można spodziewać się utrudnień.

Ponad 820 osób pobiegnie w niedzielę w organizowanym po raz drugi Półmaratonie Dwóch Mostów. W związku z imprezą biegową od rana do ok. 15.00 na płockich ulicach można spodziewać się utrudnień.

Jak zapowiada biuro prasowe Ratusza, w niedzielę można spodziewać się ograniczeń w ruchu w związku z drugą edycją Półmaratonu Dwóch Mostów. Impreza będzie trwała od 8.00 do 15.00, ale sam bieg uliczny odbędzie się między 10.00 a 13.00 i wtedy właśnie można spodziewać się utrudnień w rejonie starówki, starego mostu i Grabówki. Start trasy wyznaczono przy ul. Małachowskiego, dalej ulicami: Teatralną, Pl. Narutowicza, Mostowa i po pętli: Most im. Legionów Piłsudskiego - Kolejowa – Rondo Lajourdie – wał przeciwpowodziowy – Most Solidarności (ścieżka rowerowa) – Grabówka – Norbertańska – Mostowa - (2 okrążenia), Plac Narutowicza, Teatralna, Małachowskiego – Meta - Stary Rynek.

Ograniczeń w ruchu można spodziewać się w godzinach 10.00 - 13.00 na trasie półmaratonu - w tym czasie przewidywane są czasowe zamknięcia ulic. - Z ruchu pojazdów będzie wyłączony Most im. Legionów Piłsudskiego oraz ścieżka rowerowa na Moście Solidarności - zapowiada biuro prasowe.

W niektórych miejscach ruchem będą kierować uprawnione osoby, będzie też dochodziło do całkowitego wstrzymywania ruchu lub ruchu wahadłowego. - Apelujemy do kierowców, by nie parkowali swoich aut na ulicy Małachowskiego i na Starym Rynku od godz. 18.00 w sobotę 14 września - proszą organizatorzy. - W niedzielę 15 września zalecamy przeprawę na drugą stronę Wisły Mostem Solidarności (DK 60 i DK 62).

Fot. Tomasz Miecznik/Portal Płock


Czytaj też:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE