Reklama

Podolszyce: od rana spore utrudnienia

Opublikowano:
Autor:

Podolszyce: od rana spore utrudnienia - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Uwaga - znów od piątku rano przez cały weekend można spodziewać się sporych utrudnień na skrzyżowaniu Wyszogrodzkiej z Armii Krajowej i Jana Pawła II przy Auchan i Mazovii.

Uwaga - znów od piątku rano przez cały weekend można spodziewać się sporych utrudnień na skrzyżowaniu Wyszogrodzkiej z Armii Krajowej i Jana Pawła II przy Auchan i Mazovii.

Jak informuje biuro prasowe Ratusza, to kolejny weekend, gdy na Podolszycach będą trwały intensywne prace drogowe i w związku z tym kierowców czekają niemałe utrudnienia. Roboty związane z frezowaniem skrzyżowania przy Auchan i Mazovii rozpoczną się już w piątek rano - wprawdzie skrzyżowanie nie zostanie początkowo wyłączone z ruchu, ale utrudnień nie unikniemy. Z kolei na czas asfaltowania, czyli od ok. 16.00 w piątek do niedzieli, środkowa część skrzyżowania będzie zamknięta całkowicie. - Oznacza to, że możliwy będzie przejazd ulicą Wyszogrodzką na wprost oraz skręcanie w prawo - wyjaśniają w Ratuszu. - Przejazd pomiędzy Podolszycami nie będzie możliwy. Kierowcy będą musieli korzystać z sąsiedniego skrzyżowania ul. Wyszogrodzkiej z ul. Armii Krajowej i Jana Pawła II obok galerii Wisła.

Z utrudnieniami musza liczyć się również pasażerowie Komunikacji Miejskiej, bo z powodu zamknięcia dla ruchu wewnętrznych pasów ul. Wyszogrodzkiej na skrzyżowaniu z alejami Armii Krajowej i Jana Pawła II (przy galerii Mazovia) na czas remontu od piątku 16 sierpnia od ok. godz. 17 do niedzieli 18 sierpnia autobusy linii 3, 12, 25, 27, 28 i 30 zostaną skierowane na trasy objazdowe. - Autobusy pozostałych linii na Podolszycach również kursować będą na trasach objazdowych, nie ominą jednak żadnego przystanku na trasie - zapowiada Komunikacja Miejska. - W związku z objazdami na wszystkich liniach dochodzić będzie do opóźnień w kursowaniu autobusów.

Autobusy linii 3 z Borowiczek pojadą prosto ul. Wyszogrodzką bez wjazdu w ul. Czwartaków, w stronę Borowiczek pojadą trasą stałą przez ul. Czwartaków.

Autobusy linii 12, 25, 27, 28 i 30 w stronę centrum pojadą prosto ul. Wyszogrodzką bez wjazdu w al. Jana Pawła II, w drodze z centrum pojadą stałą trasą przez al. Jana Pawła II.

Zmiana obsługi przystanków w czasie objazdów:

• Czwartaków (przy OBI) – bez obsługi autobusami linii 3 w stronę centrum i Winiar;

• Skotnickiego, Św. Wojciecha, Wiśniewskiego, Podolszyce – bez obsługi autobusami linii 12, 25, 27, 28 i 30 w drodze do centrum.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE