Reklama

Płocka Komunikacja Miejska przywróciła kursy kilku linii

Opublikowano:
Autor:

Płocka Komunikacja Miejska przywróciła kursy kilku linii - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości To dobra wiadomość dla osób korzystających z miejskich autobusów w Płocku. Zmiany dotyczą linii nr 26, 15 oraz nocnej N1.

To dobra wiadomość dla osób korzystających z miejskich autobusów w Płocku. Zmiany dotyczą linii nr 26, 15 oraz nocnej N1.

Wiosną nastąpiła znaczna redukcja kursów, spowodowana pandemią. Komunikacja Miejska Płock poinformowała, że od środy 1 lipca wracają następujące kursy linii 15: Fabryka maszyn – Podolszyce o godz. 7:32, 11:20, 18:22, Dworzec kolejowy – Podolszyce o godz. 9:21, 16:25, Podolszyce – Fabryka maszyn o godz. 6:39, 10:15, 17:15 oraz Podolszyce – Dworzec kolejowy o godz. 8:20.

Poprawi się także na bardzo popularnej linii nr 26 (Podolszyce - Winiary, a niektóre kursy także do ul. Maszewskiej). Na tej linii KM przywróciła kursy po godz. 17 w dni powszednie i soboty oraz wszystkie kursy w niedziele.

Wracają też codzienne kursy nocnej linii N1: o godz. 23:17 na trasie Kostrogaj, zajezdnia – Borowiczki oraz o godz. 3:59 na trasie Borowiczki – Kostrogaj, zajezdnia przez Przemysłową i Winiary.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE