Reklama

Płocczanka w programie Sprawa dla reportera Elżbiety Jaworowicz

Opublikowano:
Autor:

Płocczanka w programie Sprawa dla reportera Elżbiety Jaworowicz - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W czwartek wieczorem można było dostrzec w programie "Sprawa dla reportera" płocczankę obdarzoną wyjątkowym głosem. - Wyobrażam sobie panią jako dobrą osobę - mówiła Patrycja Malinowska do Elżbiety Jaworowicz. - Pani ma taką spokojną, charakterystyczną barwę głosu. Bardzo bym chciała usłyszeć, jak pani śpiewa.

W czwartek wieczorem można było dostrzec w programie "Sprawa dla reportera" płocczankę obdarzoną wyjątkowym głosem. - Wyobrażam sobie panią jako dobrą osobę - mówiła Patrycja Malinowska do Elżbiety Jaworowicz. - Pani ma taką spokojną, charakterystyczną barwę głosu. Bardzo bym chciała usłyszeć, jak pani śpiewa.

Dla przypomnienia widzom pokazano fragmenty nakręconego materiału w domu u Patrycji Malinowskiej, który TVP wyemitowała kilka miesięcy temu.

- Patrycja jest niedowidząca, obdarzoną wspaniałym głosem dziewczyną, w której drzemie ogrom energii i optymizmu - mówiła gospodyni audycji, Elżbieta Jaworowicz. - Od emisji tego odcinka "Sprawy dla reportera" jej życie się odmieniło.

- Rzeczywiście wiele się dzieje, a ja nie lubię siedzieć w domu. Nie lubię się nudzić, a właściwie nie umiem - śmiała się Patrycja.

W wyświetlonym materiale została wręcz nazwana "diabłem wcielonym". Patrycja była niedawno nominowana do konkursu "Człowiek bez barier". Można było na nią głosować w internecie.

- Ludzie udostępniali ten post na Facebooku. Jednoczyli się. to było niesamowite. Przez pół roku byłam wolontariuszką. Za darmo świadczyłam  usługi masażu.Teraz uczęszczam na studia podyplomowe w zakresie doradztwa zawodowego z elementami couchingu - opowiadała płocczanka.

[ZT]17029[/ZT]

Jaworowicz pytała ją, skąd u niej takie pogodne nastawienie do życia. Zachodu czy wschodu słońca przecież nie dostrzeże.

- Taka przyjęłam filozofię, życie jest piękne, tylko trzeba chcieć to piękno zobaczyć - przy czym ona to piękno poznaje z pomocą zmysłów, Dla niej liczy się dotyk, zapach czy barwa głosu. Patrycja marzy o występie z włoskim tenorem Andrea Bocceli.

Na koniec wspólnie z muzykiem Janem Krzosem wykonali kolędę "Lulajże Jezuniu".

Fot. Kadry z programu "sprawa dla reportera" / TVP1

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE