Reklama

Płocczanin stał się "głosem" w programie w TVP2

Opublikowano:
Autor:

Płocczanin stał się "głosem" w programie w TVP2 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Pierwszy odcinek drugiego sezonu tanecznego programu "Dance, dance, dance" widzowie już mogli zobaczyć. Tomasz Kammel oraz Tamara Gonzalez Perea pojawili się w charakterze prowadzących. Okazuje się, że program zawiera również płocki akcent, usłyszymy bowiem głos płocczanina, Mateusza Zabłockiego.

Pierwszy odcinek drugiego sezonu tanecznego programu "Dance, dance, dance" widzowie już mogli zobaczyć. Tomasz Kammel oraz Tamara Gonzalez Perea pojawili się w charakterze prowadzących. Okazuje się, że program zawiera również płocki akcent, usłyszymy bowiem głos płocczanina, Mateusza Zabłockiego.

Zgodnie z zasadami w każdym z odcinków pary zaprezentują wspólny układ oraz choreografię solową. Treningi do programu rozpoczęły się w styczniu, z kolei pierwszy odcinek wyemitowano 29 lutego. Krzysztof i Rafał Jonkisz odtworzyli choreografię z teledysku NSYNC - "Tearin' Up My Heart", Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora zmierzyli się z układem z teledysku do piosenki "Love Is in the Air", Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka zatańczyli do piosenki "Say my name", natomiast Fit Lovers - Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz - zaprezentowali układ  z teledysku Cheryl Cole - "Parachute", z kolei piosenka "Can't Stop the Feeling" Justina Timberlake'a przypadła siostrom, Katarzynie i Annie Stankiewicz. Do tańca ruszyli również Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański. Każda z par, odchodząc z programu, otrzyma 10 tys. zł do przeznaczenia na cel charytatywny. Zwycięski duet może liczyć na znacznie więcej - 100 tys. zł na szczytny cel.

W składzie jury jest Ida Nowakowska, Robert Kupisz i Anna Mucha.

Płocczanin Mateusz Zabłocki, jako lektor, będzie zapowiadał niektóre fragmenty programu.

- Póki co nagrałem zapowiedzi solówek, duetów uczestników oraz informacje dotyczące rozgrywek i przebiegu programu - mówi.

Mateusz Zabłocki jest absolwentem Uniwersytetu SWPS w Warszawie na kierunku kształcenia głosu i mowy oraz nauczania emisji głosu. To lektor, trener, techniki mowy, śpiewu i wystąpień publicznych. Prowadzi warsztaty w ramach projektu "Głososfera".

Program "Dance, dance, dance" będzie można oglądać w każdą sobotę w TVP2.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE