Reklama

Plaga włamań do domów w mieście i pod Płockiem

Opublikowano:
Autor:

Plaga włamań do domów w mieście i pod Płockiem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W długi weekend policjanci mieli pełne ręce roboty w związku z ustalaniem okoliczności włamań, do których doszło w Płocku i powiecie płockim.

W długi weekend policjanci mieli pełne ręce roboty w związku z ustalaniem okoliczności włamań, do których doszło w Płocku i powiecie płockim.

Rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek, przekazał raport z długiego weekendu. Na szczęście nie było wypadków, policjanci odnotowali natomiast aż 30 kolizji - 22 w mieście i osiem w powiecie. Nie brakowało też pijanych kierowców.

- Policjanci zatrzymali dziewięciu nietrzeźwych kierujących, pięciu na terenie miasta, a czterech w powiecie - przekazał Krzysztof Piasek. 

W policyjnym raporcie najbardziej uderza jednak liczba włamań, do których doszło w długi weekend. Największe straty, bo ok. 50 tys. zł,  odnotowali właściciele hali magazynowej przy Targowej, z której ukradziono części samochodowe.

Z kolei około 30 tysięcy zł w gotówce i biżuterię wartą ok. 5 tys. zł stracili mieszkańcy domu w Sobowie w gminie Brudzeń Duży.

Włamywacze grasowali też w Nowym Gulczewie. Włamali się  tam do dwóch domów jednorodzinnych - w jednym ich łupem padł zegarek i laptop (łączna wartość strat to ok. 6,3 tys. zł), a w drugim - biżuteria i sprzęt komputerowy warte ok. 5,2 tys. zł.

Na ok. 5 tys. zł swoje straty ocenili mieszkańcu domu w Dziarnowie w gminie Stara Biała, z którego ukradziono biżuterię. 

Na zdjęciu - zderzenie aut na Gwardii Ludowej to jedna z 30 kolizji długiego weekendu, fot. Czytelnik

Przypomnijmy, że nie jest to pierwszy raz, gdy Nowe Gulczewo ma problem  włamywaczami. Tak pisaliśmy trzy lata temu:

[ZT]4690[/ZT]

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE