Reklama

Pilnie potrzebował czegoś do czytania? Postanowił się włamać

Opublikowano:
Autor:

Pilnie potrzebował czegoś do czytania? Postanowił się włamać - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Może ktoś nie zrobił przeglądu prasy? Albo nie udało mu się nabyć jakiegoś konkretnego numeru tygodnika w saloniku? Najwyraźniej złodziej wciąż lubi prasę papierową, za której istnienie może dziękować wynalazcy przemysłowej metody druku. O włamaniu i kradzieży do saloniku z prasą czytamy w policyjnym raporcie z minionej doby.

Może ktoś nie zrobił przeglądu prasy? Albo nie udało mu się nabyć jakiegoś konkretnego numeru tygodnika w saloniku? Najwyraźniej złodziej wciąż lubi prasę papierową, za której istnienie może dziękować wynalazcy przemysłowej metody druku. O włamaniu i kradzieży do saloniku z prasą czytamy w policyjnym raporcie z minionej doby.

Złodziej gazet nie wykazał zainteresowania aktualnymi tytułami. W skrzynce, do której się włamał, znajdowały się wyłącznie egzemplarze do zwrotu, które się nie sprzedały w saloniku z prasą przy ul. Padlewskiego. Kto wie, może w ten sposób chciał zapewnić sobie lekturę na wakacje... W każdym razie zapewnił sobie swoim wyczynem adnotację w policyjnym raporcie ze zdarzeniami dokonanymi w czwartek, 6 lipca.

Zdaniem mł. asp. Jarosława Ostrowskiego miniona doba minęła spokojnie. Nie było żadnych wypadków, doszło do czterech kolizji na terenie miasta i dwóch w powiecie.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE