Reklama

Pierwszy etap przetargu na budowę stadionu przedłużony. Dlaczego?

Opublikowano:
Autor:

Pierwszy etap przetargu na budowę stadionu przedłużony. Dlaczego? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości We wtorek 6 listopada o 11:00 powinien zakończyć się I etap przetargu na budowę stadionu Wisły Płock. Termin został jednak przesunięty na 23 listopada.

We wtorek 6 listopada o 11:00 powinien zakończyć się I etap przetargu na budowę stadionu Wisły Płock. Termin został jednak przesunięty na 23 listopada. 

Kibice, choć pewnie nie tylko oni, niewątpliwie czekają na postępy w przetargu. Ich cierpliwość zostanie jeszcze wystawiona na próbę. I etap przetargu powinien zakończyć się 6 listopada, ale Ratusz nie zdecydował się dziś otworzyć kopert z ofertami. Dlaczego?

- Ma to związek z pytaniami ze strony wykonawców i odpowiedzi, jakie na nie udzieliliśmy - tłumaczy Marta Komorkowska z zespołu prasowego urzędu miasta. 

Przetarg został ogłoszony 24 września, ale potencjalni wykonawcy złożyli kilka pytań. Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ) była kilkukrotnie doprecyzowywana, po raz ostatni 23 października. 

23 listopada poznamy nazwy maksymalnie siedmiu firm, które spełnią wymagania Ratusza i będą mogły stanąć do przetargu. Proponowaną kwotę realizacji przedsięwzięcia poznamy dopiero po zakończeniu II etapu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE