Reklama

Pięć osób zostało rannych w dwóch wypadkach

Opublikowano:
Autor:

Pięć osób zostało rannych w dwóch wypadkach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do dwóch groźnych wypadków doszło wczoraj, we wtorek, w Płocku i w Starym Duninowie. W obu zdarzeniach ucierpiało łącznie pięć osób.

Do dwóch groźnych wypadków doszło wczoraj, we wtorek, w Płocku i w Starym Duninowie. W obu zdarzeniach ucierpiało łącznie pięć osób.

 Jak poinformował zastępujący rzecznika Jarosław Ostrowski z płockiej komendy policji, ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że winę za wypadek, który wydarzył się na skrzyżowaniu Łukasiewicza, Batalionów Chłopskich i Gałczyńskiego, ponosi 25-letni mieszkaniec powiatu płockiego. Mężczyzna kierujący oplem corsa skręcał w lewo na skrzyżowaniu i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu oplowi tigra. Corsa dachowała. W wyniku zderzenia aut cztery osoby (pasażerka corsy i trzy osoby z tigry) trafiły do szpitala.

Ranny został też kierowca suzuki, który podczas manewru omijania najechał na tył stojącego samochodu ciężarowego. 60-letni płocczanin został przetransportowany do szpitala.

To najpoważniejsze zdarzenia minionej doby, ale na drogach Płocka i powiatu płockiego nie brakowało również mniej groźnych w skutkach stłuczek. Policjanci odnotowali łącznie dziewięć kolizji (siedem w mieście, dwie w powiecie).

Spośród pozostałych zdarzeń policjant wymienia jeszcze włamanie do ogródka piwnego i kradzież piwa o wartości ok. 700 zł, kradzież roweru z Grodzkiej wartego ok. 500 zł oraz kradzież dokumentów i pieniędzy na Jesiennej (tu wartość strat oszacowano na ok. 410 zł).

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE