Reklama

Petropol. Wiemy,jak będzie w środku[FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Petropol. Wiemy,jak będzie w środku[FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wciąż trwa remont płockiego Petropolu. Według najnowszych informacji, trzygwiazdkowy hotel ma przyjąć pierwszych gości na wiosnę przyszłego roku jako hotel światowej sieci Best Western. Przeczytajcie, jak będzie w środku.

Wciąż trwa remont płockiego Petropolu. Według najnowszych informacji, trzygwiazdkowy hotel ma przyjąć pierwszych gości na wiosnę przyszłego roku jako hotel światowej sieci Best Western. Przeczytajcie, jak będzie w środku.

Już wiadomo, że mimo wcześniejszych nadziei raczej nie uda się jeszcze zorganizować w byłym orbisowskim Petropolu pierwszego po latach przerwy Sylwestra, prace remontowo-adaptacyjne za kilkanaście milionów złotych trwają od miesięcy i nadal się nie zakończyły.

Wiadomo za to, że - po zakończeniu prac budowlanych trzygwiazdkowy hotel ma funkcjonować pod nazwą „Best Western Petropol” - będzie jednym z ponad 4 tysięcy hoteli tej sieci na świecie. - Zależy nam, aby Best Western był siecią o zasięgu ogólnopolskim, której obiekty staną we wszystkich ważnych miastach przyznaje Gheorghe Marian Cristescu, dyrektor sprzedaży Best Western na Polskę.


W 9-piętrowym wieżowcu znajdą się 84 pokoje, które zostaną wykończone zgodnie ze standardami sieci, a także dwie sale konferencyjne - większa na 120 osób i mniejsza - na maksymalnie 25 gości. - Oferta obiektu będzie skierowana przede wszystkim do klientów biznesowych - zapowiada inwestor, czyli spółka Petropol „Da&Paf” i wspólnicy spółka komandytowa. - Planowane jest m.in. uruchomienie transportu łączącego hotel z największymi lotniskami w regionie. Nie zabraknie również innych rozwiązań, które umożliwią nie tylko wygodne prowadzenie szkoleń i spotkań służbowych, ale również odpowiednie warunki do odpoczynku po pracy.

Do charakterystycznego budynku przy Jachowicza wróci też restauracja. Nie będzie traktowana po macoszemu - tak jak kiedyś ma się wyróżniać, inwestor zdradza, że będą w niej serwowane dania z różnych regionów świata.

- Petropol ,a szansę ponownie stać się jednym z symboli Płocka - mówi Dariusz Malinowski, przedstawiciel spółki Petropol „Da&Paf”.


Do sieci Best Western należy obecnie ponad 4 tysiące hoteli w ok. 100 krajach na całym świecie, działających pod markami Best Western , Best Western Plus o Best Western Premier. Wszystkie hotele należące do sieci są niezależnie zarządzane i stanowią własność prywatnych inwestorów.


Fot. Portal Płock, wizualizacje - materiały prasowe inwestora


W sentymentalną podróż po starym Petropolu możecie się udać dzięki zdjęciom w naszej galerii:


Czytaj też

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE