Reklama

Paralotniarz spadł na teren politechniki

Opublikowano:
Autor:

Paralotniarz spadł na teren politechniki - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wypadek paralotniarza, włamania i kradzieże - płoccy policjanci podsumowali ostatni weekend czerwca.

Wypadek paralotniarza, włamania i kradzieże - płoccy policjanci podsumowali ostatni weekend czerwca.

Sporo pracy mieli policjanci z drogówki, bo - jak już pisaliśmy - od piątku do niedziieli na płockich i podpłockich drogach doszło łącznie do trzech wypadków i aż 26 kolizji, ale i funkcjonariusze z innych pionów policji nie mieli spokojnego weekendu.

Spośród szeregu spraw, którymi zajmowali się mundurowi rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek wymienia m.in. zabezpieczanie miejsca zdarzenia wypadku, do którego doszło w sobotę na terenie płockiej filii Politechniki Warszawskiej przy Łukasiewicza. - W pewnym momencie paralotniarzowi, który latał nad tym terenem, silnik odmówił posłuszeństwa - relacjonuje Krzysztof Piasek. - Maszyna spadła na ziemię, na szczęście poza skręconą nogą mężczyźnie nic się nie stało.

Policjanci prowadzą też ustalenia w sprawie włamania do niezamieszkałego budynku w Brwilnie i kradzieży jego wyposażenia (straty wyniosły ok. 900 zł), a także włamania do budynku mieszkalnego w Łęgu Kościelnym w gminie Drobin i kradzieży pieniędzy w wysokości 300 zł oraz kradzieży roweru o wartości ok. 500 zł z piwnicy budynku przy ul. Krótkiej w Płocku.

Czytaj też:

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE