Reklama

Ozdoba: spółki miejskie obsadzane są osobami z nadania partyjnego

Opublikowano:
Autor:

Ozdoba: spółki miejskie obsadzane są osobami z nadania partyjnego - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ostre słowa pod adresem m.in. prezydenta Płocka padły w czwartek podczas konferencji prasowej Jacka Ozdoby - prawnika, radnego miasta Warszawy, kandydata PiS do Sejmu w najbliższych wyborach.

Ostre słowa pod adresem m.in. prezydenta Płocka padły w czwartek podczas konferencji prasowej Jacka Ozdoby - prawnika, radnego miasta Warszawy, kandydata PiS do Sejmu w najbliższych wyborach. 

Spotkanie z mediami odbyło się przed płockim ratuszem.

- Całą Polska żyje tematem zrzutu ścieków z Warszawy, które przepływają przez Płock. Jest osoba, która ich łączy. Widzimy tu nieodpowiedzialność i hipokryzję polityków PO - prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego i prezydenta Płocka Andrzeja Nowakowskiego - mówił Ozdoba. -  W tle jest jedna osoba, która ich łączy. To ich partyjny szef Marcin Kierwiński, lider listy Koalicji Obywatelskiej. Jak to jest, że międzynarodowa organizacja, zajmująca się ochroną Bałtyku widzi problem, a prezydent Nowakowski go praktycznie nie widzi? Działania są prowadzone dzięki reakcji rządu, a przecież Platforma twierdziła, że takiej pomocy nie potrzebuje.

Kandydat PiS mówił też o tym, że już w lipcu w interpelacji zwracał uwagę prezydentowi Warszawy na temat niewłaściwego zarządzania Miejskim Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji w Warszawie. 

- Spółki miejskie obsadzane są osobami z nadania partyjnego, z nadania Platformy. Niech pan Kierwiński przeanalizuje, ile takich osób znajduje się w spółkach miejskich w Płocku. Takie decyzje wywołują katastrofy - dodał Jacek Ozdoba.

Kandydat PiS uważa, że dziś płocczanie mogą być spokojni jeśli o korzystanie z wody z Wodociągów, ale nie mogą być spokojni jeśli chodzi o korzystanie z akwenu wodnego. 

- 13 października wybierzemy środowiska, które będą rządziły - zakończył warszawski radny. - Mamy z jednej strony środowisko sprawne, a z drugiej takie raczej lekceważące problemy, zagrażające zdrowiu i życiu. Apeluję wiec do posła Kierwińskiego o zdyscyplinowanie swoich polityków i samorządowców. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE