Reklama

Nowoczesna wybrała nowego szefa. W Płocku będzie nim...

Opublikowano:
Autor:

Nowoczesna wybrała nowego szefa. W Płocku będzie nim... - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W piątkowy wieczór członkowie płockiego koła Nowoczesnej wybrali nowy zarząd. Zmieniła się także osoba na stanowisku przewodniczącego płockich struktur. Kto przejął funkcję po Małgorzacie Kamińskiej?

W piątkowy wieczór członkowie płockiego koła Nowoczesnej wybrali nowy zarząd. Zmieniła się także osoba na stanowisku przewodniczącego płockich struktur. Kto przejął funkcję po Małgorzacie Kamińskiej?

To jeszcze nieoficjalna informacja. Pierwsze wystąpienie w nowym składzie Nowoczesna planuje dopiero w przyszłym tygodniu. Jednak już wiadomo, że z funkcji szefa płockiego kola zrezygnowała Małgorzata Kamińska i zastąpił ją znany płockim kibicom sędzia międzynarodowy piłki ręcznej Bartosz Leszczyński.

W trakcie piątkowej konferencji prasowej odbyło się pożegnanie dotychczasowej przewodniczącej Małgorzaty Kamińskiej, która tłumaczyła, że czekają ją nowe wyzwania, a co za tym idzie, także obowiązki w zarządzie regionu partii jako pełnomocnika ds. edukacji. 

- Mają związek z przyszłymi wyborami oraz ze szczególnie bliskim mi obszarem, jakim jest edukacja – mówiła. - Musimy podzielić się zadaniami, dlatego część obowiązków przekazuję następcy.

Kamińskiej, która od początku stała na czele płockiego koła Nowoczesnej wręczono bukiet kwiatów. W kolejnej części spotkania media już nie uczestniczyły. 

Fot. Bartosz Leszczyński (pierwszy od lewej) wręcza bukiet kwiatów Małgorzacie Kamińskiej

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE