Reklama

Nie zdałeś matury? Zapraszają na korepetycje

Opublikowano:
Autor:

Nie zdałeś matury? Zapraszają na korepetycje - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mamy dobrą wiadomość dla tych, którym powinęła się noga tegorocznej maturze z matematyki - wykładowcy z płockiej filii Politechniki Warszawskiej zaoferowali Wam swoją pomoc. Zupełnie za darmo.

Mamy dobrą wiadomość dla tych, którym powinęła się noga tegorocznej maturze z matematyki - wykładowcy z płockiej filii Politechniki Warszawskiej zaoferowali Wam swoją pomoc. Zupełnie za darmo.

Jak poinformował Łukasz Gościniak, z płockiej filii uczelni, w sierpniu rusza 20-godzinny kurs przygotowujący do matury poprawkowej z matematyki. Przez pięć dni wykładowcy akademiccy postarają się przećwiczyć z maturzystami zadania z arkuszy maturalnych, by wesprzeć trochę absolwentów szkół średnich przed zbliżająca się wielkimi krokami poprawką.

Kurs trwa od 10 do 14 sierpnia (pięć dni po cztery godziny nauki).  Osoby zainteresowane uczestnictwem w kursie powinny się zgłosić na uczelnię do 6 sierpnia. Chęć uczestnictwa można zgłaszać telefonicznie pod numerem telefonu 24 3672154 lub 243672223 oraz mailowo na adres [email protected] w treści podając swoje dane kontaktowe (imię i nazwisko, nazwę szkoły ponadgimnazjalnej, numer telefonu).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE