Reklama

Największa edycja Polish Hip-Hop Festival. Wszelkie rekordy pobite

Opublikowano:
Autor:

Największa edycja Polish Hip-Hop Festival. Wszelkie rekordy pobite - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Tegoroczna impreza rozpoczęła się, jak i zakończyła z wielkim rozmachem. - To największa edycja w historii Polish Hip-Hop Festival – mówią organizatorzy.

Tegoroczna impreza rozpoczęła się, jak i zakończyła z wielkim rozmachem. - To największa edycja w historii Polish Hip-Hop Festival – mówią organizatorzy. 

Na kilka godzin przed zakończeniem imprezy sprzedano wszystkie bilety, a miejsca na darmowym polu namiotowym zabrakło już w czwartek. Płockie i okolicznego hotele były pełne, choć cena za dobę była niższa niż w przypadku Audioriver. Tegoroczny Polish Hip-Hop Festival trzeba jednak uznać za duży sukces - według wyliczeń organizatorów na plaży gościło aż 14 tys. uczestników. Dzięki takiej liczbie płocki festiwal znalazł się w czołówce hip-hopowych imprez w tej części Europy.

[ZT]19855[/ZT]

Koncerty, zwłaszcza te wieczorne, cieszyły się ogromną frekwencją. Największe zainteresowanie wzbudzili Quebonafide, Pezet i Małolat, Paluch, KęKę oraz O.S.T.R. Doskonały wynik osiągnęła także czwartkowa impreza, na której wystąpili Pokahontaz, donGURALesko i Włodi. Wspólnie z artystami śpiewało kilka tysięcy osób. Wstęp na czwartkową imprezę był wolny. 

Jak co roku odbyła się także bitwa freestylowa. Zwycięzcą VII edycji Płockiej Bitwy Freestyle'owej został Filipek, który w finale pokonał Milana.

- Chcielibyśmy podziękować wszystkim partnerom, którzy przyczynili się do zorganizowania tej wyjątkowej edycji Polish Hip-Hop Festival Płock 2018. Dziękujemy miastu Płock, gospodarzowi wydarzenia, Płockiemu Ośrodkowi Kultury i Sztuki oraz wszystkim naszym sponsorom - dziękuje zespół prasowy Polish Hip-Hop Festival.

Jak zapewniają, prace nad kolejną, siódmą edycją wydarzenia już się zaczęły. Miejmy nadzieję, że Polish Hip-Hop Festival 2019 będzie równie wspaniałą imprezą. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE