Reklama

Na pogotowie już nie tylko na Strzelecką. Będzie nowa poradnia

Opublikowano:
Autor:

Na pogotowie już nie tylko na Strzelecką. Będzie nowa poradnia  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Pisaliśmy niedawno o tym, że oba płockie szpitale mają od 1 października zapewnić nocną i świąteczną opiekę zdrowotną. Szpital na Winiarach ogłosił konkurs, dzięki czemu opieka wciąż będzie w placówce przy ul. Strzeleckiej. Inaczej postąpił szpital Świętej Trójcy, który także musi zapewnić opiekę dla pacjentów w nagłych wypadkach.

Pisaliśmy niedawno o tym, że oba płockie szpitale mają od 1 października zapewnić nocną i świąteczną opiekę zdrowotną. Szpital na Winiarach ogłosił konkurs, dzięki czemu opieka wciąż będzie w placówce przy ul. Strzeleckiej. Inaczej postąpił szpital Świętej Trójcy, który również musi zapewnić opiekę dla pacjentów w nagłych wypadkach. 

Szpital Świętej Trójcy, który wszedł do sieci szpitali utworzonej przez Narodowy Fundusz Zdrowia, ma teraz obowiązek realizacji od 1 października świadczeń nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej.

- W związku z powyższym w niedzielny poranek, 1 października o godz. 8.00 w budynku przyszpitalnych poradni otwieramy także poradnię nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej, która świadczyć będzie powyższe usługi – poinformowała nas w piątek Inga Kujawa-Zawadzka z PZOZ. - Miejsce jest łatwo dostępne. Wejście do poradni jest od strony ul. Kościuszki, przy skrzyżowaniu z ul. Zacisze. Pacjenci będą mieli do dyspozycji zespół medyczny utworzony przez lekarza i pielęgniarki pracujący w systemie zmianowym. To powinno zapewnić płynne funkcjonowanie poradni. Ponieważ jest to nowy projekt, będziemy obserwować jego rozwój i modyfikować go w miarę potrzeb pacjentów - zapewnia. 

Od najbliższej niedzieli 1 października w nagłych wypadkach możemy skorzystać z pomocy lekarskiej albo tam, gdzie do tej pory, czyli na Strzeleckiej, albo w Pisarek przy starym szpitalu przy Kościuszki. 

[ZT]16619[/ZT]

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE