Reklama

Może chcecie spróbować swoich sił w tańcach ludowych?

Opublikowano:
Autor:

Może chcecie spróbować swoich sił w tańcach ludowych?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kultura ludowa staje się coraz popularniejsza, o czym świadczy chociażby zainteresowanie kolejnymi edycjami Vistula Folk Festivalu. Teraz jest szansa, żeby samemu spróbować swoich sił w tej niełatwej sztuce tańca ludowego. Zespół Masovia ogłosił właśnie nabór.

Kultura ludowa staje się coraz popularniejsza, o czym świadczy chociażby zainteresowanie kolejnymi edycjami Vistula Folk Festivalu. Teraz jest szansa, żeby samemu spróbować swoich sił w tej niełatwej sztuce tańca ludowego. Zespół Masovia ogłosił właśnie nabór. 

Jeśli masz więcej niż 15 lat i wcześniej miałeś do czynienia z tańcem - może to własnie na Ciebie czekają? Zespół Tańca Ludowego Masovia ogłosił nabór do wszystkich grup: tanecznej, wokalnej oraz kapeli. Kto powiedział, że student myśli tylko o nauce? 

- Próby odbywają się 2-3 razy w tygodniu, od godz. 18:00 w Akademickim Centrum Kultury przy Alei Jachowicza 2 - informuje zespół. - Członkostwo w zespole gwarantuje studentom Politechniki Warszawskiej zaliczenie z zajęć wychowania fizycznego. 

Zespół Tańca Ludowego Masovia to grupa folklorystyczna reprezentująca Politechnikę Warszawską Filię w Płocku. Zespół w tym roku obchodził jubileusz 40-lecia istnienia. 

Zapisy: Małgorzata Grabowska-Panek tel. 725 665 077 [email protected]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE