Reklama

Mosty wybierają maskotkę. Nadesłano 255 prac

Opublikowano:
Autor:

Mosty wybierają maskotkę. Nadesłano 255 prac  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Atrium Mosty czeka na swoją maskotkę, a jej wzór wybiorą klienci. Przytulanka zostanie wybrana spośród jednej z 20 finałowych prac, które dzieci nadesłały na konkurs plastyczny "Ożywiamy fantazję".

Atrium Mosty czeka na swoją maskotkę, a jej wzór wybiorą klienci. Przytulanka zostanie wybrana spośród jednej z 20 finałowych prac, które dzieci nadesłały na konkurs plastyczny "Ożywiamy fantazję".

Rozpoczęła się runda finałowa konkursu, którego celem było zaprojektowanie oryginalnej maskotki Mostów. Do pierwszego etapu przysłano 255 prac, wykonanych przez małych artystów w wieku 4-14 lat. Jury miało twardy orzech do zgryzienia, ale ostatecznie wybrani 20 z nich. 

- Zainteresowanie konkursem przerosło nasze oczekiwania. Przeanalizowaliśmy wszystkie prace, które do nas wpłynęły i jesteśmy pod wielkim wrażeniem ich poziomu wykonania i kreatywności małych artystów. Dlatego zdecydowaliśmy się na pokazanie projektów w naszej przestrzeni na wystawie pokonkursowej – mówi Magdalena Chęcielewska, dyrektor Atrium Mosty.

20 najlepszych rysunków będzie można wkrótce obejrzeć na specjalnej wystawie, a także profilu na Facebooku. Najlepszą pracę za pośrednictwem Facebooka wybiorą płocczanie. Maskotka zostanie następnie odszyta i stanie się oficjalną maskotką Mostów. Autor zwycięskiej pracy otrzyma bon do sklepu Smyk o wartości 1000 złotych, II miejsce otrzyma bon na 500 złotych, a III miejsce wyceniono na 300 złotych. To jednak nie koniec atrakcji.

Przytulankę będą mogli otrzymać klienci, którzy zbiorą osiem naklejek za zakupy w sklepach Atrium Mosty. Naklejkę będzie można dostać za każde wydane 50 zł w dniach 4-26 października. Osoby, które uzupełnią kupon, będą mogły zabrać do domu oficjalną maskotkę Atrium Mosty.   

– Ideą naszej akcji było to, aby oficjalna maskotka naszego centrum została wymyślona przez naszych klientów. Zapraszamy mieszkańców Płocka i okolic do zapoznania się z propozycjami i do głosowania na Facebooku na ulubionego pluszaka. Być może to właśnie przytulanka zaprojektowana przez nasze dziecko stanie się oficjalną maskotką Atrium Mosty – zaprasza Magdalena Chęcielewska.

 Głosowanie odbędzie się oficjalnym fanpage'u Atrium Mosty

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE