Reklama

Mnóstwo emocji i zabawa w Wielkim Turnieju Osiedli [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Mnóstwo emocji i zabawa w Wielkim Turnieju Osiedli [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W sobotę w hali Chemika w piłkarskim turnieju rywalizowały reprezentacje płockich osiedli oraz goście z Olsztyna i Krakowa.

W sobotę w hali Chemika w piłkarskim turnieju rywalizowały reprezentacje płockich osiedli oraz goście z Olsztyna i Krakowa. 

W popularnym blaszaku przy al. Kobylińskiego odbyła się druga edycja Wielkiego Turnieju Osiedli. W zawodach walczyły ekipy: Borowiczki/Imielnica, Podolszyce, Międzytorze, Tysiąclecia, Wielka Płyta, Mickiewicza, Słodkie, Skarpa), Zjednoczone FC oraz kibice Stomilu Olsztyn i Hutnika Kraków.

Emocji było mnóstwo, a na trybunach sporo kibiców. 12 ekip walczyło najpierw w trzech grupach, a następnie systemem pucharowym. Każdy walczył o zwycięstwo, ale w tych zawodach najważniejsze było samo spotkanie i integracja kibiców, a także możliwość spędzenia czasu w sposób aktywny.

Przed rokiem najlepsza okazała się Skarpa, która wyprzedziła Wielką Płytę i Podolszyce. Tym razem Skarpa ponownie zameldowała się w finale, ale musiała uznać wyższość zespołu Zjednoczone FC. Trzecie miejsce przypadło Słodkim. 

W całodziennych, kibicowskich zmaganiach w "Blaszak Arenie" były też wyróżnienia i nagrody indywidualne. Najlepszym zawodnikiem został Patryk Olewiński (Zjednoczone FC), królem strzelców - Łukasz Trzciński (Słodkie, 7 bramek), a najlepszym bramkarzem - Mariusz Borowski (Skarpa).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE