Reklama

Mnóstwo aut i motocykli podjedzie w weekend pod farę

Opublikowano:
Autor:

Mnóstwo aut i motocykli podjedzie w weekend pod farę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Już po raz szesnasty kierowcy będą mogli poświęcić swoje pojazdy. Wcześniej zostanie odprawiona Msza Święta w intencji tragicznie zmarłych w wypadkach na drogach.

Już po raz szesnasty kierowcy będą mogli poświęcić swoje pojazdy. Wcześniej zostanie odprawiona Msza Święta w intencji tragicznie zmarłych w wypadkach na drogach. 

Płoccy kierowcy od 15 lat spotykają się pod Kościołem Farnym w Płocku, by poświęcić swoje auta i motocykle oraz pomodlić się w intencji ofiar wypadków na drogach. W najbliższą niedzielę 7 kwietnia kolejna edycja imprezy, tym razem pod hasłem "Z Jezusem w drogę - AutoFara 2019". 

Msza Święta rozpocznie się o 12:00, a przed błogosławieństwem w kościele będzie odmówiona modlitwa w intencji kierowców. Po nabożeństwie w bramie kościoła poświęcone zostaną motocykle i samochody, kierowcy otrzymają pamiątki. Podczas święcenia pojazdów będą zbierane ofiary na wakacyjne wyjazdy dla ministrantów i harcerzy.

W związku z AutoFarą na ulicach Piekarskiej, Małachowskiego i ks. Wyczałkowskiego należy spodziewać się utrudnień w ruchu. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE