Reklama

Młoda dziewczyna leżała na ławce. Nie było z nią żadnego kontaktu

Opublikowano:
Autor:

Młoda dziewczyna leżała na ławce. Nie było z nią żadnego kontaktu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości O tym, że młoda dziewczyna leży na ławce przy ul. Szarych Szeregów, powiadomił jeden z mieszkańców dyżurnego straży miejskiej. Natychmiast wysłano patrol.

O tym, że młoda dziewczyna leży na ławce przy ul. Szarych Szeregów, powiadomił jeden z mieszkańców dyżurnego straży miejskiej. Natychmiast wysłano patrol.

- Dzięki spostrzegawczości, czujności i zwykłej trosce o drugiego człowieka nie doszło do nieszczęścia - mówi rzeczniczka płockich municypalnych, Jolanta Głowacka.

Po godz. 16.00 zadzwonił do dyżurnego straży miejskiej mieszkaniec Podolszyc Północ. Zaniepokoił go widok leżącej młodej dziewczyny, a temperatura już nas wszystkich zbytnio nie rozpieszcza. Dyżurnemu przekazano także, że wcześniej w towarzystwie młodych osób piła alkohol. Wysłano patrol. Głowacka relacjonuje: - Strażnicy we wskazanym miejscu zastali z wyglądu nieletnią dziewczynę, z którą nie było żadnego kontaktu. Nie reagowała na zadawane jej pytania. Zupełnie, jakby nie zdawała sobie sprawy, gdzie jest i co się z nią dzieje. Okryto ją kocem termicznym i wezwano karetkę pogotowia, która zabrała ją do szpitala.

A jak dodaje rzeczniczka, nie można wykluczyć, czy nie była pod wpływem jakiegoś środka odurzającego. Powiadomiono policję, aby sprawdziła, kim jest dziewczyna i czy nie znajduje się w bazie osób zaginionych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE