Reklama

Małachowianka przygotowuje się do studniówki. Zobaczcie, jak wygląda szkoła [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Małachowianka przygotowuje się do studniówki. Zobaczcie, jak wygląda szkoła [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Tylko jedna szkoła w Płocku studniówkę urządza w swoich murach. W Małachowiance tradycji stało się zadość i maturzyści najstarszej szkoły w Polsce będą bawić się u siebie. Czy tak powinno być wszędzie?

Tylko jedna szkoła w Płocku studniówkę urządza w swoich murach. W Małachowiance tradycji stało się zadość i maturzyści najstarszej szkoły w Polsce będą bawić się u siebie. Czy tak powinno być wszędzie? 

Studniówka w Małachowiance to tradycja. Zabawa odbędzie się w sobotę, a w piątek maturzyści kończyli przygotowania. Tu i ówdzie stoi drabina, bo coś przykleić. Do ustawienia są ławki i inne ozdoby. Trwał także montaż ozdób sali gimnastycznej, która zamieni się w parkiet do tańca. Gotowe są także Elvisy, które w tym roku zostaną przyznane w jedenastu kategoriach. 

Małachowianka jako jedyna w Płocku opiera się trendowi wynoszenia studniówki poza mury szkoły. Wyjątek w ostatnim czasie stanowił okres remontu. Pozostałe szkoły średnie już od kilku lat korzystają z usług lokalnych hoteli lub Orlen Areny (choć w tym roku w hali nie bawiła się żadna szkoła). 

A wy jak uważacie? Studniówki powinny odbywać się w szkołach czy nie? 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE