Reklama

Lokalni działacze PSL podsumowali kampanię. Wierzą, że Kosiniak-Kamysz wejdzie do II tury

Opublikowano:
Autor:

Lokalni działacze PSL podsumowali kampanię. Wierzą, że Kosiniak-Kamysz wejdzie do II tury - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Lokalni działacze Polskiego Stronnictwa Ludowego podsumowali kampanię swojego kandydata na urząd prezydenta. Władysław Kosiniak-Kamysz osobiście Płocka nie odwiedził, ale dyskutował z płocczanami na podczas wideoczatu.  

Lokalni działacze Polskiego Stronnictwa Ludowego podsumowali kampanię swojego kandydata na urząd prezydenta. Władysław Kosiniak-Kamysz osobiście Płocka nie odwiedził, ale dyskutował z płocczanami na podczas wideoczatu.  

Ludowcy podkreślają, że na niedzielne wybory idą z nadzieją, że ich kandydat zrobi najlepszy wynik w historii Partii po 1989 roku, a nawet znajdzie w II turze.

- Kampania wyborcza była niezwykle trudna. Przyszła epidemia i zaburzyło to tok kampanii wyborczej, przecież wybory de facto nie obyły się 10 maja. To było półtora maratonu - obrazował Adam Struzik, marszałek województwa mazowieckiego. 

Wtórował mu Piotr Zgorzelski, który apelował do wyborców, aby nie kierowali się wynikami sondaży. 

- Program nie był obiecankami-cacankami, które są nie do spełnienia. Prezydent ma ograniczone, moim zdaniem za bardzo, kompetencje - mówił wicemarszałek sejmu. - Od 2005 roku Platforma Obywatelska i Prawo i Sprawiedliwość wymieniają się kandydatami na prezydenta. Mówiąc o wspólnocie niszczą ją skutecznie ją dewastują. Chodźcie z nami i nie wierzcie w sondaże. 

Sondaże dają Władysławowi Kosiniakowi-Kamyszowi od 2 do ok. 8% poparcia. Władze PSL wskazują, że sondaże "kształtują opinię publiczną, a nie ją badają". 

- Druga tura wyborów będzie. A kto w niej będzie, zdecydują wyborcy, a nie sondaże - odpowiedział Struzik. 

[ZT] 25629[/ZT] 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE