Reklama

Ktoś strącił sekundniki na sygnalizatorze

Opublikowano:
Autor:

Ktoś strącił sekundniki na sygnalizatorze - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości We wtorek rano skrzyżowanie Wyszogrodzkiej z Armii Krajowej i Jana Pawła II wyglądało jak po kolizji - wszędzie walały się elementy sygnalizatora i sekundnika.

We wtorek rano skrzyżowanie Wyszogrodzkiej z Armii Krajowej i Jana Pawła II wyglądało jak po kolizji - wszędzie walały się elementy sygnalizatora i sekundnika.

W Ratuszu podejrzewają, że jakiś kierowca jechał podnośnikiem, prawdopodobnie z koszem, którego nie opuścił do końca ramienia. Efekt był taki, że uderzył w wysięgnik z sygnalizatorem, zrywając go razem z sekundnikiem. -  Uszkodził też kamerę Inteligentnego Systemu Sterowania Ruchem - poinformował Hubert Woźniak z biura prasowego Ratusza.

Na skrzyżowaniu jest monitoring, zabezpieczono już nagranie. Zostało ono przekazane policji, by ustalić kierowcę. - Koszty naprawy pokryjemy z jego ubezpieczenia lub jego kieszeni - zapowiada Hubert Woźniak. - Sygnalizacja na skrzyżowaniu działa nadal, nie pojawiły się zakłócenia. Jeżeli pogoda pozwoli, jeszcze dziś po godzinach popołudniowego szczytu będziemy usuwać uszkodzenia.

Fot. Czytelnik

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE