Reklama

Kolejny przetarg unieważniony. Zabrakło chętnych firm

Opublikowano:
Autor:

Kolejny przetarg unieważniony. Zabrakło chętnych firm - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Między ul. Miodową, Kobylińskiego, Dobrzyńską i Mościckiego w przyszłości miałby powstać rozległy park dla mieszkańców. Na razie szumne plany skończyły się na unieważnieniu postępowania przetargowego.

Między ul. Miodową, Kobylińskiego, Dobrzyńską i Mościckiego w przyszłości miałby powstać rozległy park dla mieszkańców. Na razie szumne plany skończyły się na unieważnieniu postępowania przetargowego.

Ostatnio płocki Ratusz nie miał dobrej passy, jeśli chodzi o przetargi na zagospodarowanie terenu, czego przykładem są dwa unieważnienia postępowań na rozbudowę alei Roguckiego. Za każdym razem kwoty zaproponowane przez Urząd Miasta Płocka okazywały się mniejsze niż te wskazane przez firmy. W tym zakresie czekamy na wynik trzeciego przetargu.

[ZT]15420[/ZT]

Niestety unieważnieniem zakończył się również pierwszy przetarg na opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej na zagospodarowanie terenu na osiedlu Dobrzyńska (a właściwie Miodowa, jednak nie zmieniono tego w samej nazwie przetargu) na obszarze Centralnego Parku Rekreacji. Powód? Nie zgłosiła się żadna firma wyznaczonym terminie. Mamy więc drugie podejście już zagwarantowane, treść drugiego przetargu już można znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej (termin realizacji to siedem miesięcy od momentu podpisania umowy).

[ZT]15395[/ZT]

[ZT]14686[/ZT]

Czas zacząć trzymać kciuki także za przetarg na nowe zagospodarowanie byłego Gimnazjum nr 2 wraz z zagospodarowaniem terenu, miejscami parkingowymi i infrastrukturą towarzysząca przy ul. Jakubowskiego. Chodzi o przyszłą siedzibę Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki. Przewidziano m. in. termomodernizację budynku, docieplenie i pokrycie dachu, nowe ciągi piesze, nowe oświetlenie, wymianę instalacji, obróbki blacharskie, iluminację budynku (na ścianie będzie logo POKiS-u). Na terenie staną ławeczki ze śmietniczkami. Zamówienie powinno być gotowe do 31 maja 2018 roku, z kolei oferty można składać do 6 czerwca 2017 roku.  

[ZT]15029[/ZT]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE