Reklama

Kino znów przed ratuszem. Jednorazowo i...

Opublikowano:
Autor:

Kino znów przed ratuszem. Jednorazowo i... - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W najbliższy czwartek w starówce zaplanowano seans plenerowego kina letniego. Nie będzie to jednak impreza konkurencyjna wobec kina na dachu parkingu w Atrium Mosty. Uprzedzamy, że wcześniej widzowie zobaczą projekt... szaletu.

W najbliższy czwartek w starówce zaplanowano seans plenerowego kina letniego. Nie będzie to jednak impreza konkurencyjna wobec kina na dachu parkingu w Atrium Mosty. Uprzedzamy, że wcześniej widzowie zobaczą projekt... szaletu.

Niedawno pisaliśmy o konkursie architektonicznym firmy KOŁO na projekt szaletu w pasażu Roguckiego realizowanym w partnerstwie z miastem. Zwycięska praca przedstawia toaletę umieszczoną pod łagodną górką, z której będzie można zjechać na sankach, natomiast latem po prostu przespacerować się nią z jednej strony na drugą. Teraz ten sam projekt widzowie plenerowego seansu mają obejrzeć tuż przed filmem. Na projekcję 14 lipca zaprasza Ratusz i Koło Kultury Miejskiej.

Poza projektem, zostanie wyświetlony amerykański komediodramat „Najlepsze najgorsze wakacje” z 2013 roku w reżyserii Nata Faxona i Jima Rasha, nagrodzonych Oskarem za scenariusz do „Spadkobierców”. Głównym bohaterem filmu jest Duncan, który udaje się z mamą i jej nowym partnerem Trentem na pierwszy rodzinny wyjazd w takim gronie. Spodziewa się, że czekają go najgorsze wakacje w jego życiu. Z natłoku niezbyt optymistycznych myśli wyrywa go nowo poznany przyjaciel Owen, któremu może brakuje rozsądku, ale z pewnością nie optymizmu. Zamiast najgorszych wakacji, Owena być może czekają najlepsze wakacje, jakie tylko mógł sobie wymarzyć.

Organizatorzy uprzedzają, że liczba miejsc siedzących jest ograniczona. Warto wcześniej pomyśleć o zabraniu z domu kocyka lub leżaka.  Początek o godzinie 21.00. 

Czytaj też: 

Fot. Zeszłoroczne kino pod chmurką na starówce organizowane przez ARS i fundację Revita Płock, Karolina Burzyńska/Portal Płock, materiały promocyjne - organizator. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE