Reklama

Już trzy miesiące po terminie. Co z centrum na Podolszycach?

Opublikowano:
Autor:

Już trzy miesiące po terminie. Co z centrum na Podolszycach? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Trwa budowa I etapu Centrum Sportów Ekstremalnych, choć pierwotny termin ukończenia inwestycji minął już prawie trzy miesiące temu.

Trwa budowa I etapu Centrum Sportów Ekstremalnych, choć pierwotny termin ukończenia inwestycji minął już prawie trzy miesiące temu. 

Fani ekstremalnej jazdy na rowerze czy rolkach do pełnego wykorzystania "pumptrucka" będą musieli jeszcze trochę poczekać. Termin się przesuwa, tym razem na 6 października. Powód? Deszczowa pogoda utrudniała wylanie asfaltu, a to przecież główna część inwestycji. W taką pogodę wykonawca po prostu nie prowadzi prac o czym informuje urzędników. Ratusz nie może jednak naliczyć żadnych kar. 

[ZT]16252[/ZT] 

Kolejny powodem opóźnień była konieczność wykonania przyłącza deszczowego oraz podniesienie całego toru. W przypadku niewykonania tych prac istniało ryzyko, że tor będzie zalewany. 

Teraz pogoda się poprawiła i prace ruszyły, choć do końca jeszcze daleko. Brakuje m.in. asfaltu na rampach, nasadzenie zielni nie zostało jeszcze rozpoczęte. Do tego potrzebne jest zakończenie prac budowlanych. 

- Od podpisania ostatniego aneksu pogoda przez kilka dni nie sprzyjała pracom, więc termin może się jeszcze nieco przesunąć - mówi Hubert Woźniak z Urzędu Miasta. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE