Reklama

Już kompletują oferty. Nie przegapcie okazji i zgłoście swój udział

Opublikowano:
Autor:

Już kompletują oferty. Nie przegapcie okazji i zgłoście swój udział - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nie liczą się gadżety w postaci długopisów, breloczków albo ołówków, tylko najważniejsze są oferty. Jeśli więc prowadzicie firmę i planujecie zwiększenie zatrudnienia albo chętnie wdrożycie kogoś w obowiązki, przyjmując na staż, nie czekajcie i wyślijcie zgłoszenie do Miejskiego Urzędu Pracy, aby wziąć udział w targach w Orlen Arenie.

Nie liczą się gadżety w postaci długopisów, breloczków albo ołówków, tylko najważniejsze są oferty. Jeśli więc prowadzicie firmę i planujecie zwiększenie zatrudnienia albo chętnie wdrożycie kogoś w obowiązki, przyjmując na staż, nie czekajcie i wyślijcie zgłoszenie do Miejskiego Urzędu Pracy, aby wziąć udział w targach w Orlen Arenie.  

Wyjątkowa okazja do zaprezentowania swojej firmy nadarzy się już 12 października w trakcie Płockich Targów Aktywności Zawodowej w Orlen Arenie. Do udziału w wydarzeniu zaprasza Miejski Urząd Pracy wraz z Powiatowym Urzędem Pracy.

- Udział w tego typu wydarzeniu stwarza szansę na pozyskanie kompetentnych pracowników, zarówno wśród osób aktywnie poszukujących pracy jak i absolwentów – zwracają uwagę w MUP. - Prezentacja planów i standardów rekrutacyjnych firmy oraz bezpośrednie rozmowy z kandydatami umożliwiają nie tylko poznanie potencjału lokalnego rynku, ale także wspierają kreowanie pozytywnego wizerunku firmy. Udział w Targach to także wymiana doświadczeń z przedstawicielami innych firm oraz nawiązywanie cennych kontaktów biznesowych.

Udział w Targach, które promują urzędy pracy na terenie Płocka i powiatu, na uczelniach i w instytucjach publicznych, jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają stoiska wystawiennicze. Informacja o wystawcach zostanie również zamieszczona w kolejnym numerze biuletynu „Praca i Rozwój”, którego numer specjalny będzie poświęcony Płockim Targom Aktywności Zawodowej. W przypadku zainteresowania zamieszczeniem informacji o firmie w biuletynie Miejskiego Urzędu Pracy w Płocku, należy przekazać stosowne materiały w tym, m.in.: logo w formacie .jpg wraz z danymi teleadresowymi i krótką informacją o profilu działalności firmy w wersji edytowalnej.

         

Chętni powinni przysłać zgłoszenia do 7 września na adres Miejskiego Urzędu Pracy w Płocku, ul. 3 Maja 16 lub mailowo: oferty.pracy@mup.plock.eu. Szczegóły poznamy dzwoniąc pod numer telefonu 24 367-18-41 lub 43 oraz na stronie internetowej urzędu: muplock.praca.gov.pl. Miejmy na uwadze fakt, że o przyznaniu stoiska wystawienniczego decyduje kolejność zgłoszeń

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęli Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Marszałek Województwa Mazowieckiego, Prezydent Miasta Płocka oraz Starosta Płocki.

  

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE