Reklama

Reklama

Już kompletują oferty. Nie przegapcie okazji i zgłoście swój udział

Opublikowano: 4 września 2017 10:41
Autor:

Już kompletują oferty. Nie przegapcie okazji i zgłoście swój udział - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Nie liczą się gadżety w postaci długopisów, breloczków albo ołówków, tylko najważniejsze są oferty. Jeśli więc prowadzicie firmę i planujecie zwiększenie zatrudnienia albo chętnie wdrożycie kogoś w obowiązki, przyjmując na staż, nie czekajcie i wyślijcie zgłoszenie do Miejskiego Urzędu Pracy, aby wziąć udział w targach w Orlen Arenie.

Reklama

Nie liczą się gadżety w postaci długopisów, breloczków albo ołówków, tylko najważniejsze są oferty. Jeśli więc prowadzicie firmę i planujecie zwiększenie zatrudnienia albo chętnie wdrożycie kogoś w obowiązki, przyjmując na staż, nie czekajcie i wyślijcie zgłoszenie do Miejskiego Urzędu Pracy, aby wziąć udział w targach w Orlen Arenie.  

Wyjątkowa okazja do zaprezentowania swojej firmy nadarzy się już 12 października w trakcie Płockich Targów Aktywności Zawodowej w Orlen Arenie. Do udziału w wydarzeniu zaprasza Miejski Urząd Pracy wraz z Powiatowym Urzędem Pracy.

- Udział w tego typu wydarzeniu stwarza szansę na pozyskanie kompetentnych pracowników, zarówno wśród osób aktywnie poszukujących pracy jak i absolwentów – zwracają uwagę w MUP. - Prezentacja planów i standardów rekrutacyjnych firmy oraz bezpośrednie rozmowy z kandydatami umożliwiają nie tylko poznanie potencjału lokalnego rynku, ale także wspierają kreowanie pozytywnego wizerunku firmy. Udział w Targach to także wymiana doświadczeń z przedstawicielami innych firm oraz nawiązywanie cennych kontaktów biznesowych.

Udział w Targach, które promują urzędy pracy na terenie Płocka i powiatu, na uczelniach i w instytucjach publicznych, jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają stoiska wystawiennicze. Informacja o wystawcach zostanie również zamieszczona w kolejnym numerze biuletynu „Praca i Rozwój”, którego numer specjalny będzie poświęcony Płockim Targom Aktywności Zawodowej. W przypadku zainteresowania zamieszczeniem informacji o firmie w biuletynie Miejskiego Urzędu Pracy w Płocku, należy przekazać stosowne materiały w tym, m.in.: logo w formacie .jpg wraz z danymi teleadresowymi i krótką informacją o profilu działalności firmy w wersji edytowalnej.

         

Chętni powinni przysłać zgłoszenia do 7 września na adres Miejskiego Urzędu Pracy w Płocku, ul. 3 Maja 16 lub mailowo: [email protected] Szczegóły poznamy dzwoniąc pod numer telefonu 24 367-18-41 lub 43 oraz na stronie internetowej urzędu: muplock.praca.gov.pl. Miejmy na uwadze fakt, że o przyznaniu stoiska wystawienniczego decyduje kolejność zgłoszeń

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęli Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Marszałek Województwa Mazowieckiego, Prezydent Miasta Płocka oraz Starosta Płocki.

  

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.