Reklama

Jej pan zginął w pożarze. Przygarniecie?

Opublikowano:
Autor:

Jej pan zginął w pożarze. Przygarniecie? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Właściciel Pusi zginął w pożarze. Sunia szybko potrzebuje nowego domu - przynajmniej na trochę! Sprawa jest naprawdę pilna.

Właściciel Pusi zginął w pożarze. Sunia szybko potrzebuje nowego domu - przynajmniej na trochę! Sprawa jest naprawdę pilna.

Pusia,  niewielka sunia, dużo już przeszła w swym psim życiu - w pożarze domku jednorodzinnego zginął jej pan, od tego czasu psina błąka się u dobrych ludzi. Niestety, jak informują inspektorzy z OTOZ Animals, opiekunowie, którzy na trochę przygarnęli pieska, nie mogą jej dłużej trzymać. Właściwie już dziś Pusia powinna mieć nowy dom tymczasowy.

- Pusia jest bardzo grzecznym psem, trochę wystraszonym i wycofanym, ale łaknącym miłości - zapewnia Joanna Siułkowska z OTOZ Animals. - Pięknie chodzi na smyczy. Trzeba ją nakłaniać do wąchania na dworze, wtedy ładnie załatwia swoje potrzeby, ponieważ jest bardzo zapatrzona w osobę, z którą wychodzi i bardzo się jej pilnuje. W sytuacjach stresowych zdarza jej się popuścić. Uwielbia być głaskana, ciągle zaczepia żeby ją jeszcze miziać.

Jeżeli możesz dać dom tymczasowy Pusi na dłuższy czas - zadzwoń pod numer 697 685 091 Aśka lub 608734136 Ania.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE